Autorius: tomas,gizai

Žaidimų populiarumas „Android“ išmaniuosiuose įrenginiuose

Results62
Esu Vilniaus Universiteto Kauno humanitarinio fakulteto ketvirto kurso studentas. Rašau bakalaurinį darbą apie „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtą žaidimą. Parengiau šią anketą ir tikiuosi, kad galėsite skirti pora minučių ją užpildyti. Ši anketa yra anoniminė, gauti rezultatai bus naudojami tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Žaidimai „Android“ išmaniuosiuose įrenginiuose

Results43
Esu Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto ketvirto kurso studentas. Rašau kursinį darbą apie „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtą žaidimą. Parengiau šią anketą ir tikiuosi, kad galėsite skirti pora minučių ją užpildyti. Ši anketa yra anoniminė, gauti rezultatai bus naudojami tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Piktogramų skaičius darbalaukyje.

Gerbiamas respondente,   Esu Vilniaus Universiteto, Kauno humanitarinio fakulteto, III kurso studentas. Atlieku statistinį tyrimą, kiek studentai turi savo darbalaukyje piktogramų. Anketa yra anoniminė. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Facebook.com reikšmė dabartinio žmogaus gyvenime

Mes esame Vilniaus universiteto, Kauno humanitarinio fakulteto, antro kurso studentai. Ruošiame darbą socialogijos paskaitai tema: „Facebook.com reikšmė dabartinio žmogaus gyvenime“. Parengėme šią anketą ir tikimės, jog jūs galėsite skirti truputį laiko atsakyti į kelis klausimus. Klausimuose, kuriuose yra pateikti galimi atsakymo variantai, prašome pažymėti vieną atsakymą. Ši anketa yra anoniminė, gauti rezultatai bus naudojami tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkojame už atsakymus.