Autorius: skirmis

Alfa.lt

„Alfa.lt“ dviejų mėnesių trukmės realybės šou, kuriame žiūrovai kasdien mato žurnalistų darbo realybę - nepagražintą žurnalistinio darbo virtuvę su visais jos kvapais. Dešimt dalyvių gyvena ir kuria tikroje redakcijoje ir savo darbus publikuoja www.alfa.lt puslapyje.

LT United

Iš mūsų šalies muzikos garsenybių suburta grupė “LT United” ir jų atlikta daina “We are the Winners” pasirodė esanti geriausia daugumai balsavusių Lietuvos televizijos žiūrovų.

Ideali pora (pirma dalis)

Skyrybų skaičiui priartėjus prie kritinės ribos, LNK meta iššūkį ir skelbia atranką į naują realybės šou „Ideali pora“. Naujas LNK realybės šou siūlo surasti idealią porą vos per dvylika savaičių. Televizija skelbia atranką į viengungių realybės šou, kuriame jauni žmonės ieškos sau poros. Trisdešimt dalyvių, lygiai vaikinų ir merginų, gyvens kartu, mokysis bendravimo ir flirto meno, kartu leis laiką ir ieškos sau idealios poros. Projekto dalyviai galės keisti partnerius, ieškoti vis idealesnės ir idealesnės antros pusės. Tačiau galutinį sprendimą priims žiūrovai. Realybės šou laimėtoja ideali pora bus idealiai apdovanota bendram idealiam gyvenimui.

„Kelias į žvaigždes“ padėkos turas

Vasario pradžioje „Kelio į žvaigždes“ dalyviai pradeda daugiau nei mėnesį truksiantį Padėkos turą per Lietuvą. Jie ketina surengti 12 koncertų vienuolikoje Lietuvos miestų.

Šaltos dienos

Noriu sužinoti kiek mokinių eina į mokyklą, kai lauke daugiau nei -20 temperatūra...