Autorius: sine

Žmogiškųjų Išteklių valdymas: darbo paieška

Results63
Gerb. respondente,maloniai prašome Jūsų sudalyvauti apklausoje, kurią vykdo Vilniaus kolegijos, III kurso studentė.  Jūsų asmeninė nuomonė yra labai svarbi siekiant nustatyti, kokie veiksniai siejasi su darbo paieška. Būtų gerai, kad į apklausą atsakytų tik tie asmenys, kurie gyvena Panevėžio mieste, turi darbo patirties ir priklauso nuo 20 iki 30 metų amžiaus grupei. Ši anketa – anoniminė. Gauti rezultatai bus naudojami darbo tyrimo tikslais. Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką.

Naujas produktas "Assistant GPS: Find Everything"

Gerbiami respondentai, Esame Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakulteto, įstaigų administravimo antrojo kurso studijų studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą apie naująjį produktą "Assistant GPS: Find Everything" , darbo tikslas - išsiaiškinti kaip Jūs vertinate GPS naujoves bei funkcinių savybių įtaką kuriamam naujam gaminiui.Šis tyrimas skirtas tiems, kurie naudoja GPS programėlę. Mielai prašytume Jūsų atsakyti į šioje anketoje pateiktus klausimus kuo išsamiau. Pildydami anketą pasirinkite Jums labiausiai tinkamiausia atsakymų variantą. Apklausa yra anoniminė, anketos atsakymai bus panaudoti tik moksliniams tikslams. Iš anksto dekojame už atsakymus. 

UAB "Čili Pizza" pardavimų skatinimas

Gerbiami respondentai, Esame Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakulteto, įstaigų administravimo antrojo kurso studijų studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą apie UAB "Čili pizza", darbo tikslas - išsiaiškinti patraukliausius vartotojams pardavimo skatinimo būdus ir informaciją.Šis tyrimas skirtas tiems, kurie lankėsi arba bent kartą buvo apsilankę Čili picerijoje. Mielai prašytume Jūsų atsakyti į šioje anketoje pateiktus klausimus kuo išsamiau. Pildydami anketą pasirinkite Jums labiausiai tinkamiausia atsakymų variantą. Apklausa yra anoniminė, anketos atsakymai bus panaudoti tik moksliniams tikslams. Iš anksto dekojame už atsakymus.  

Dovanos internetu apklausa

Šio tyrimo tikslas – išsiaiškinti perkančiųjų laisvalaikio dovanas internetu svetainėje laisvalaikiodovanos.lt nuomonę ir praleistas pramogas.Prašome Jūsų nuoširdžiai atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Visa tai, kuo pasidalinsite, bus konfidencialu, duomenys bus renkami statistikai.