Autorius: patricijastas

Efektyvi komunikacijos kampanija COVID-19 plitimui valdyti

Results59
Sveiki,Esu Patricija Stašinskytė, 3 kurso studentė Vilniaus universitete. Šiuo metu atlieku nedidelį tyrimą, kuriuo galėčiau pasinaudoti rašto darbe apie Vilniaus savivaldybės komunikacijos kampaniją viruso metu. Būčiau dėkinga, jei atsakytumėte į keletą klausimų.

"Facebook" vartotojų duomenų apsaugos veiksmų pokyčiai po "Cambridge Analytica" ir "Facebook" skandalo

Results238
Sveiki, esame Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Verslo informacijos vadybos II kurso studentės Beata Malachovskytė, Jogilė Rimkevičiūtė, Elija Stalionytė ir Patricija Stašinskytė.Atliekame tyrimą, kurio tikslas yra išsiaiškinti, kuo skiriasi socialinio tinklo Faceboook, žinančių ir nežinančių apie Cambridge Analytica skandalą, vartotojų požiūris į duomenų apsaugą.Būtumėme labai dėkingos, jei atsakytumėte į anketos klausimus ir padėtumėte mums atlikti tyrimą kuo tiksliau.Dėkojame už Jūsų sugaištą laiką!

Stresas gyvenime

Results132
Sveiki, esu Patricija Stašinskytė, 1 kurso studentė Vilniaus universitete ir atlieku tyrimą psichologijos paskaitai, kurios metu pristatinėsiu tema „Stresas - kas tai?“ Jei galite, atsakykite į klausimus nuoširdžiai!Dėkoju, geros Jums dienos!