Autorius: liuti

ŽIEMINIAI AKSESUARAI VAIKAMS. KIEK SKIRIATE JIEMS DĖMESIO?

Liuti Kids – tai stilingos ir kokybiškos prekės vaikams. Todėl šį kartą domimės, kokie žieminiai vaikiški aksesuarai (vaikiškos kepurės ir pirštinės) jums patinka labiausiai. Kokios jų savybės lemia jūsų pasirinkimą, įsigysite prekę ar ne?

TERMO RŪBAI VAIKAMS. KĄ MANOTE?

0
Mes, Liuti Kids komanda, tikime, kad vaikystė privalo būti jauki, šilta, stilinga ir kokybiška. Todėl norime jūsų paklausti, ar reikalingi termo rūbai vaikams? Ar tai būtina šaltų žiemos dienų aprangos detalė, ar nereikalingas pinigų švaistymas?

Žieminiai batai vaikams. Koks yra jūsų pasirinkimas?

1
Liuti.lt kiekvieną dieną stengiasi, kad Jūsų vaikai turėtų jaukią, šiltą ir kokybišką vaikystę. Todėl mums rūpi Jūsų nuomonė - kokie žieminiai batai vaikams yra geriausi? Ar žymūs prekės ženklai turi įtakos jūsų sprendimui? O gal renkatės tik pagal avalynės išvaizdą ir kainą? Prašome, atsakykite į kelis paprastus klausimus ir padėti mums pagerinti savo aptarnavimą. 

Žieminiai rūbai vaikams. Kokius renkatės?

2
Žieminiai rūbai vaikams - tai aktuali tema visiems, turintiems vaikų. https://liuti.lt/ nori sužinoti, kokiais prioritetais remiantis Jūs išrenkate geriausius žieminius rūbus vaikams? Į ką atkreipiate dėmesį labiausiai, o kas visai nesvarbu? Maloniai prašome užpildyti šią anketą ir taip leisti mums patobulinti savo darbą.