Autorius: inscorpio

!!!_! "Kaunas Jazz" festivalio lankytojų tyrimas

74
Gerb. respondente, šio tyrimo tikslas yra atlikti balandžio 30 - gegužės 3 dienomis vykstančio džiazo muzikos festivalio „Kaunas Jazz“ lankytojų poreikių analizę. Šis festivalis skirtas paminėti tiek festivalio, tiek Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-metį. Šiuo tyrimu sieksiu sužinoti Jūsų, kaip festivalio dalyvio, nuomonę apie „Kaunas Jazz“ festivalio projektą ir puoselėjamą tradiciją. Šiame tyrime aktualu sužinoti, kiek svarbus Jums tokio tipo festivalių organizavimas, kas padėtų padaryti festivalį dar populiaresnį. Tikiuosi, kad Jūs padėsite pasiekti šį tikslą sutikdama/as atsakyti į žemiau pateiktus anketos klausimus. Jūsų dalyvavimas yra savanoriškas ir visiškai konfidencialus. Pildydami anketą Jūs užtruksite ne daugiau kaip 15 minučių, tačiau Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Jūsų išreikšta nuomonė bus naudinga „Kauno Jazz“ festivalio organizatoriams toliau tęsiant veiklą ir siekiant tinkamai patenkinti Jūsų poreikius. Dėkoju iš anksto už Jūsų bendradarbiavimą pildant anketą. Prašau atidžiai atsakyti į visus anketos klausimus, nepaliekant nepažymėtų atsakymų.

!_Aprangos pirkimo anketa

Gerbiamas Respondente, universiteto studentas atlieka tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti Jūsų požiūrį į AB „Apranga“ prekiaujamą produkciją ir šių gaminių reklamą. Anketą pildykite pažymėdami pasirinktą atsakymo variantą (ar kelis variantus).

Stipriųjų gėrimų reklamos tyrimas

0
KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas vykdo tiriamąjį darbą, kurio tikslas išsiaiškinti, AB "Stumbras" vykdomos reklamos efektyvumą. Jūsų dalyvavimas apklausoje padėtų atskleisti, kaip vartotojai reaguoja į stipriųjų gėrimų reklamą. Gauti duomenis bus anonimiški ir naudojami tik projekto tikslams.