Autorius: inovacijubiuras

Jaunųjų verslininkų iš mažų Lietuvos miestų apklausa - būk verslus ir aktyvus!

Results44
Inovacijų biuras atlieka jaunųjų verslininkų tyrimą, vykdant Erasmus+ projektą „Create for Region“.Būtent TAVO atsakymai mums yra labai svarbūs siekiant atlikti analizę bei stebėti pokyčius.Apklausos organizatorius: VšĮ Inovacijų biuras, el. paštas: projects@inovacijubiuras.ltJei norite sužinoti daugiau informacijos apie projektą ar gauti apklausos rezultatus, susisiekite.

Jaunųjų verslininkų iš mažų Lietuvos miestų apklausa (pakartotinis tyrimas)

Šių metų pavasarį Inovacijų biuras atliko jaunųjų verslininkų tyrimą, vykdant Erasmus+ projektą „Create for Region“. Dėkojame, kad jame dalyvavai!Būtent TAVO atsakymai mums yra labai svarbūs siekiant atlikti analizę bei stebėti pokyčius, kurie įvyko praėjus beveik metams nuo tyrimo pradžios.Tęsiant tyrimą kviečiame TAVE pakartotinai sudalyvauti apklausoje ir padėti mums surinkti duomenis apie Lietuvos mažųjų miestų jaunuosius verslininkus.Jeigu norėtum papasakoti apie savo verslą "gyvai", susisiek su mumis.Kviečiame dalyvauti filmavimuose, pateikiame pavyzdį: https://youtu.be/MytJsaY-28IApklausos organizatorius: VšĮ Inovacijų biuras, el. paštas: projects@inovacijubiuras.ltJei norite sužinoti daugiau informacijos apie projektą ar gauti apklausos rezultatus, susisiekite.

Jaunųjų verslininkų iš mažų Lietuvos miestų apklausa

Results52
EI, JAUNASIS VERSLININKE!Jei turi verslą, kuris gyvuoja iki dviejų metų…           Jei vykdai savo verslą mažame Lietuvos mieste*…Jei Tavo amžius iki 30 metų...Į visus teiginius atsakei TAIP?Kviečiame užpildyti anketą ir dalyvauti mūsų projekto veiklose.* išskyrus didžiuosius miestus - Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį ir Šiaulius.Registruok savo verslą www.verslopasaulis.lt!YPATINGI PASIŪLYMAI:Tavo verslo viešinimas vykdant Erasmus+ projektą "Create for Region" (liet. "Kurk regionui");Internetinė buhalterinė apskaitos programa GLOBIS.LT 1 metams;Straipsniai apie Tave ir Tavo verslą verslopasaulis.lt tinklapyje.Apklausos organizatorius: VšĮ Inovacijų biuras, el. paštas: info@inovacijubiuras.ltJei norite sužinoti daugiau informacijos apie projektą ar gauti apklausos rezultatus, kreipkitės el.paštu: info@inovacijubiuras.ltProjekto metu numatyti tarptautiniai renginiai. Taip pat bus atliekamas pakartotinis tyrimas.