Autorius: ieva,sidaraviciene

Atostogų namai pajūryje, kas svarbu pirkėjui? Naujas projektas Šventojoje „Mano šventovė“

Nekilnojamojo turto projekto „Mano šventovė“ sumanytojai domisi, kas yra svarbu klientui, renkantis atostogų namus šeimai pajūryje. Kviečiu atsakyti keletą klausimų.Trumpai apie projektą „Mano šventovė“ – įgyvendinta unikali idėja sukurti jaukius namus pajūryje gyvenimui ir poilsiui. Išvažiuodami iš namų, mes paliekame susikurtą kasdienišką veiklą, pomėgius, sportą, darbą. Projekte „Mano šventovė“ įsigijus būstą, nereikės atsisakyti įprastos dienotvarkės. Jūsų patogumui bus įrengta:·         Treniruoklių salė;·         Lauko baseinas, pirtis;·         Bendra darbo zona co-working;·         Vaikų žaidimo erdvė viduje, žaidimų aikštelė lauke;·         Kepsninių zona;·         Tinklinio aikštelė;​O iki jūro nuo projekto vos 900 m.Daugiau galite sužinoti www.manosventove.lt

Prekyba baldais Internetu www.pota.lt – pirkėjų elgsenos tyrimas

Šią apklausą inicijuoja Internetinė baldų parduotuvė Pota.lt (www.pota.lt).Pota.lt Interjero namai - unikalūs baldai ir rankų darbo aksesuarai jūsų namams, biurui ar restoranui.Norime sužinoti, kokią patirtį turite, pirkdami baldus ir Interjero gaminius Internetu.Kviečiame atsakyti į kelis klausimus.

Kliento požiūris į augalų pirkimą internetu (Internetinė parduotuvė www.greendreams.lt)

Ši apklausa inicijuota naujos daugiamečių augalų parduotuvės internete „Green dreams“. Apklausos tikslas – išryškinti klientų poreikius ir šiandienos kliento požiūrį į augalų pirkimą internetu. Respondentams, užpildžiusiems šią anketą ir įvedus savo el.pašto adresą, dovanosime 10 % nuolaidą pirmajam apsipirkimui svetainėje www.greendreams.lt, kurioje jau galima įsigyti kokybiškų šilauogių krūmų.Dėkojame už Jūsų atsakymus!

Projektas "Lampėdžių vilos", Lampėdžiai, Kaniūkai – ar rinktumėtės šiuos Kauno miesto rajonus gyventi su šeima?

„Lampėdžių vilos“ – naujas nekilnojamojo turto projektas Kaune, vos už 700 m. Lampėdžių ežeras.Įsikurkite tarp Romainių pušyno ir Lampėdžių karjero. Projekto adresas: Rimties skg. 5, Kaunas.Vasarą mėgaukitės sportu gamtoje – dviračių sportu, bėgiojimu, o gal būt išmėginsite vandens sportą naujame „Wake Up“ Kaunas parke.Pagrindiniai „Lampėdžių vilų“ privalumai:• GEOTERMINIS ŠIDLYMAS. Amžinas 60 metrų gręžinys atnešantis šilumą arba vėsą iš žemės gelmių;• Stabili buto temperatūra vasarą ir žiemą;• Minimalios buto šildymo išlaidos;• Rekuperacija, kurios perteklinė šilumą yra vėl panaudojama;• Optimalus buto dydis;Dabar Lampėdžiai ir Kaniūkai mėgstami dėl pušynais nusagstytų pakrančių, arti esančio ežero bei šalia banguojančio Nemuno.„Lampėdžių vilų“ pardavimų vadovas NT brokeris Sigitas Sidaravičius klausia, ar butas netoli vandens telkinio yra patrauklus būstas ir kodėl rinktumėtės jį?Ačiū už pateiktus atsakymus.

Apklausa apie „Varpo apartamentus“,

Nekilnojamo turto projektas Kaune Žaliakalnyje „Varpo apartamentai“ – sukurtas šeimoms, kurios ieško kokybiškų namų visam gyvenimui. Pirmojo aukšto gyventojai mėgausis nuosavais kiemeliais, visi kiti butai turės erdvius balkonus, o ketvirtojo aukšto butai per du aukštus – gaus didžiulį priedą prie buto, net 76 kv. m. terasą!Šiek tiek charakteristikos:"Varpo apartamentai" - nedidelis daugiabutis, jame tik 24 butai - tai užtikrina ramią kaimynystę. Namas tik 5 aukštų, kur paskutinis aukštas priklauso tik didesniems butams, kurie yra per 2 aukštus.Uždaras net 25 - ių arų sklypas, kuriame jūsų vaikai augs saugūs bėgiodami po kiemą, žaisdami su draugais."Varpo apartamentai" - atitiks visos šeimos lūkesčius perkant naujus namus ir neliks abejonių priimant sprendimą - pirkti!Daugiau apie projektą: www.varpoapartamentai.ltAtsakykite į kelis klausimus apie projektą:

Kalniečių parko namai: loftas Kalniečių parko namuose patrauklus būstas. Ar pritartumėte?

„Kalniečių parko namai“ – naujas daugiabutis šalia modernaus Kalniečių parko. Unikalus nekilnojamo turto projektas, kuris siūlo ne tik įprastus vieno aukšto butus, bet ir loft tipo butus per du aukštus. Sovietmečiu pastatytas komercinis pastatas yra renovuojamas ir pritaikomas gyvenimui. Šiame pastate (S.Žukausko g. 2b, Kaunas) gimsta įdomūs išplanavimai – svetainių lubų aukštis siekia 4,5 m. Antrame aukšte galima įrengti miegamuosius, darbo kabinetą.„Kalniečių parko namų“ pardavimų vadovas NT brokeris Giedrius Sidaravičius klausia, ar loftas yra patrauklus būstas ir kodėl rinktumėtės jį?Ačiū už pateiktus atsakymus.Daugiau apie projektą Kalniečių parko namai čia