Autorius: gedvilaite,dovile

Auginu vyrą: sūnaus kelias tampant vyru.

Šios dienos visuomenėje, kada itin ryškios lygių moterų ir vyrų teisių paieškos, moterų noras konkūruoti su vyrais, nuvertinant jų vyriškumo jėgą, pamirštant savo nuostabias moteriškas savybes. Auginu vyrą facebook bendruomenė - vieta, kur augame patys, augindami mažuosius savo vyrus. Auginu vyrą, tai facebook tėčių, mamų bendruomenė ir judėjimas, siekiant užtikrinti, kad mūsų sūnūs užaugtų dorais, sąžiningais, sąmoningais ir tikrais vyrais su visomis jam pasitarnaujančiomis asmeninėmis savybėmis. Leiskime savo berniukams augti, sudarykime tam galimybes ir tiesiog su mylinčia širdimi, aplenkdami savo lūkesčius, būkime šalia. Kviečiame prisijungti prie Auginu vyrą  facebook puslapio ir kartu auginti nuostabius kūrinius, savo sūnus. Mes facebook'e: https://www.facebook.com/auginuvyra/Šios anketos duomenys viešai nepublikuojami.

FIZINIO AKTYVUMO ĮTAKA ŠEIMOS GYDYTOJO ASMENINEI IR PROFESINEI GEROVEI IR PACIENTO GEROVEI

Gerbiami, kolegos,Esame LSMU šeimos medicinos rezidentai, atliekame tyrimą, kurio tikslas - atskleisti fizinio aktyvumo įtaką šeimos gydytojo asmeninei profesinei ir paciento gerovei. Pagrindiniai šio tyrimo uždaviniai: įvertinti šeimos gydytojų fizinį aktyvumą, taip pat įvertinti šeimos gydytojo vaidmenį, skatinant pacientų fizinį aktyvumą.Apklausa anoniminė, o tyrimo rezultatai bus naudojami tik mokymosi tikslais.

CV portalų vertinimas ir naujos perspektyvos

Laba diena,Kuriant naują paslaugą Lietuvos rinkai, susijusią su inovatyviu ir kitokiu požiūriu į įmonių darbutojų paiešką ir atranką bei darbuotojų savęs pateikimą darbdaviams, norima išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie esamus cv portalus bei kaip būtų galima pagerinti įdarbinimo klausimus.  Viskas daroma tam, kad būtų galima palengvinti įdarbinimo ir atrankos procesus, sumažinti procesų bei laiko kaštus. Skirti klausimai vadovams:1 - 8, 14; klausimai samdomiems darbuotojams: 1, 9 - 14. Anketa yra anoniminė ir konfidenciali.Dėkoju už skirtą laiką ir bendradarbiavimą.