Autorius: erika5220

AJA viešieji ryšiai įmonės tyrimas

Results49
Sveiki. Esu SMK Viešųjų ryšių studijų programos II kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą, kurio tikslas yra išsiaiškinti įmonės "AJA viešieji ryšiai" poziciją ir žinomumą Vilniaus miesto rinkoje. Šios anketos duomenys bus naudojami tik praktikos ataskaitos darbo tikslais. Anketa yra anoniminė. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus.

Jaunimo galimybės Lietuvos ir užsienio darbo rinkose

Results106
Sveiki. Esame Viešųjų ryšių II kurso studentai. Šiuo metu atliekame studijų darbą, kurio tikslas yra išsiaiškinti jaunimo darbo galimybes Lietuvos ir užsienio darbo rinkose. Kadangi šiandien aktualiausia socialinė problema visuomenėje - didėjanti emigracija jaunimo tarpe, kurios pagrindinis argumentas yra darbo galimybių nebuvimas, mes panorome išsiaiškinti šios situacijos aspektus ir galimus sprendimo būdus. Ši apklausa padės mums surinkti reikiamus duomenis ir juos panaudojant tinkamai išanalizuoti esamą situaciją. Ačiū Jums už Jūsų atsakymus pildant šią anketą!

Saviraiška

Ši anketa reikalinga išsiaiškinti,kokios saviraškos sritys traukia žmones labiausiai,kodėl jos traukia ir kaip galėtume pritraukti daugiau žmonių tose srityse,kurios sulaukia mažiausiai susidomėjimo.