Autorius: edviniuxux

Demingo principų veikimas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje.

Results12
Gerb. Respondente,Klaipėdos valstybinės kolegijos verslo fakulteto verslo administravimo katedros studentai Edvinas Nausėda, Renatas Drobenko, Matas Žilinskas, Vytautas Kleiba atlieka tyrimą, kurio tikslas - išsiaiškinti Demingo principų veikimą Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Tyrimo metu gauti duomenys bus apibendrinti ir pateikti kokybės valdymo praktiniame darbe. Atliekamas tyrimas yra anoniminis, todėl nei vardo nei pavardės pildant šią anketą nurodyti nereikia. Anketoje pateikti klausimai yra atviri ir su pasirenkamu atsakymu, tyrėjui svarbiausia Jūsų asmeninė nuomonė, kuriai išreikšti sugaišite apie 10 minučių. Jūsų išsakyta nuomonė yra ypatingai svarbi tyrimo vykdytojams. Dėkojame už Jūsų dalyvavimą. Sėkmės pildant anketą!Atsakydami į klausimus pasirinkite vieną ( ar daugiau, jei taip yra nurodyta) atsakymą.

Studentų komunikavimo įpročiai

Results20
Gerb. Respondente,Klaipėdos valstybinės kolegijos verslo fakulteto verslo administravimo katedros studentas Edvinas Nausėda atlieka tyrimą, kurio tikslas - išsiaiškinti studentų grupės vartotojų komunikacijos įpročius. Tyrimo metu gauti duomenys bus apibendrinti ir pateikti reklamos industrijos savarankiškame darbe. Atliekamas tyrimas yra anoniminis, todėl nei vardo nei pavardės pildant šią anketą nurodyti nereikia. Anketoje pateikti klausimai yra atviri ir su pasirenkamu atsakymu, tyrėjui svarbiausia Jūsų asmeninė nuomonė, kuriai išreikšti sugaišite apie 10minučių. Jūsų išsakyta nuomonė yra ypatingai svarbi tyrimo vykdytojui. Ji padės išsiaiškinti vartotojų komunikacijos įpročius.Dėkojame už Jūsų dalyvavimą. Sėkmės pildant anketą!Atsakydami į klausimus pasirinkite vieną ( ar daugiau, jei taip yra nurodyta) atsakymą, o reikiamose vietose atsakymus įrašykite.

Klaipėdos miesto jaunimo naudojimąsi viešuoju transportu

Results31
Apklausa apie Klaipėdos miesto jaunimo naudojimąsi viešuoju transportu. Tyrimo rezultatai nebus publikuojami jokiuose tinkluose, ši apklausa daroma statistikos praktinio darbo naudojimui. Atlikdami šią apklausą užtruksite vos keletą minučių. Ačiū!