Autorius: deiv,valiulis

"Lucozade energy" atvyksta į Lietuva!

Results286
"Lucozade Energy" tai energinis gėrimas, kurį gamina ir prekiauja Japonijos bendrovė „Suntory“. 1927 metais Jungtinėje Karalystėje buvo sukurtas „Glucozade“, kurį sukūrė Niukaslio vaistininkas Williamas Walkeris Hunteris. 1938 m. Šį produktą įsigijo Didžiosios Britanijos farmacijos kompanija „Beecham‘s“ ir pradėjo pardavimus kaip „Lucozade“ – ligonių sveikatą atstatantį energinį gėrimą. 2013 metų rugsėjo mėnesį, šis prekinis ženklas buvo perduotas gaminti Japonijos bendrovei „Suntory“, ši įmonė produktą gamina iki šiol.Anketa sudaryt Kauno Kolegijos studentų.Siekiant išsiaiškinti ar Lietuvos energetinių gėrimų vartotojai yra linkę išbandyti naujajį "Lucozade Energy" produktą.Anketa yra anoniminė bei rezultatai viešai nepublikuojami.

"Kroger" naujas prekinis ženklas Lietuvoje.

Results0
Anketa yra sukurta Kauno Kolegijos studentų.Siekiant atskleisti vartotojų požiūri į "Kroger" prekės ženklo produkcija."Kroger" yra prekinis ženklas iš Jungtinių Amkerikos Valstijų. Šis ženklas  JAV yra  paplitęs ir populiarus šviežių ir šaldytų salotų bei daržovių mišinių sferoje. 

Turizmas Lietuvoje

Sveiki, Mes esame Kauno Kolegijos studentai.Renkame informaciją apie turizmą Lietuvoje.Dėkoje už sugaištą laiką atsakant į anketą.