Autorius: deathrose

Dalyvavimas Erasmus+ mainų programoje

Results32
Esu Vilniaus Kolegijos Verslo Vadybos fakulteto trečio kurso Reklamos vadybos studentė. Atlieku apklausą apie Erasmus+ mainų programą ir noriu sužinoti, kokie veiksniai skatina ar stabdo jaunimą pasirinkti studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje pagal mainų programą. Prašau užpildyti kelis klausimus ir taip padėti gauti atsakymus rengiant tyrimą. Jūsų asmenine informacija nebus pasinaudota siekiant blogų tikslų. Gautus duomenis naudosiu apibendrintai rašydama straipsnį. 

Pieno produktų sektoriaus analizė

Results38
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos Verslo Vadybos fakulteto Reklamos vadybos pirmakursės ir atliekame apklausą apie pieno produktų sektorių. Garantuojame, kad gauti rezultatai bus naudojami tik rezultatų apibendrinimui ir analizavimui ir visa konfidenciali informacija bus saugoma ir neviešinama. Iš karto dėkojame už atsakymus.

„Douglas“ prekės ženklo populiarumas

Results31
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto, Reklamos vadybos pirmo kurso studentė. Atlieku prekės ženklo ,,Douglas'' rinkodaros tyrimą. Prašau atsakyti į anketos klausimus ir iš karto informuoju, kad anketa yra anoniminė, o gauti duomenys bus pristatyti tik apibendrinti. Užtruksite vos kelias minutes. Iš anksto dėkoju už jūsų atsakymus!