Autorius: audrius,murauskas

Nemokamas maitinimas skiriamas visiems mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ar pradinio ugdymo programas, nevertinant šeimos pajamų

Siekiant, kad vaikų sveikos mitybos ugdymo procese dalyvautų kuo daugiau mokyklinio amžiaus vaikų, bei sudaryti tėvams palankesnes sąlygas derinti darbą su įsipareigojimais šeimai, svarstomas klausimas dėl socialinės paramos mokiniams sistemos tobulinimo, suteikiant teisę į nemokamą maitinimą mokykloje visiems mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ar pradinio ugdymo programas, nevertinant šeimos pajamų.Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Lietuvos tėvų forumo (LTF) prašo apklausti kuo daugiau mokinių, jų tėvų, mokyklų administracijų atstovų ir kitų visuomenės narių, kuriems rūpi vaikų maitinimo klausimai ugdymo įstaigose, bei iki š. m. vasario 28 d. pateikti apibendrintą nuomonę dėl visuotino priešmokyklinukų ir pradinukų nemokamo maitinimo įteisinimo tikslingumoNemokamas maitinimas skiriamas visiems mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ar pradinio ugdymo programas, nevertinant šeimos pajamų -pritariate, pritariate iš dalies, nepritariate. Pateikite savo argumentus.

Vaikų mityba ugdymo įstaigoje

Sakoma, kad dėl skonio nesiginčinama, bet pastaruoju metu ginčų vaikų maitinimo klausimais vis daugėja.Vieni buvo nepatenkinti iki vaikų maitinimo ugdymo įstaigose reformos, dabar nepatenkinti kiti.Kviečiame atsakyti į keletą su vaikų maitinimu ugdymo įstaigose susijusių anketos klausimų.