Autorius: Starttravel

Kelionių organizatorius Start travel. COVID19 pandemijos įtaka keliavimo įpročiams

Results1
Laba diena,kelionių organizatorius Start travel siekia išsiaiškinti, kaip COVID19 pandemija bei keliavimo ribojimai paveikė turistų įpročius keliauti. Galbūt Jums kelionės yra tai, be ko neįsivaizduojate savo gyvenimo, ir jokie ribojimai ar grėsmės neturi įtakos keliauti? O gal priešingai - iškilus grėsmei Jūs nutraukėte visus savo kelionių planus ir renkatės savo laisvą laiką bei atostogas praleisti aplink namus?Būsime dėkingi, jeigu skirsite keletą minučių šios trumpos apklausos užpildymui.Gražios dienos

Kelionių organizatorius Start travel. Poilsinės kelionės pasirinkimo kriterijai

Results9
Laba diena, kelionių organizatorius Start travel atlieka rinkodaros tyrimą ir siekdamas maksimaliai patenkinti klientų lūkesčius nori išsiaiškinti, kas yra svarbu klientams, renkantis poilsinę kelionę. Kiekvieno respondento skirtas laikas ir atsakymai į pateiktus klausimus padeda mums tobulėti, todėl esame labai dėkingi už Jūsų atsakymus. Anketa nėra ilga, jai užpildyti pakaks 5 min laiko.Dėkojame, gražių kelionių!

Kelionių organizatorius Start travel. Lėktuvo bilietų pirkimo įpročiai

Results2
Laba diena, kelionių organizatorius Start travel siekia išsiaiškinti vartotojų įpročius perkant lėktuvų bilietus verslo ir poilsio kelionėms. Kiekvieno respondento užpildomas klausimynas yra svarbus mums siekiant kuo tiksliau patenkinti klientų poreikius. Anketos užpildymas Jums užims iki penkių minučių laiko.Dėkojame už skiriamą laiką ir Jūsų atsakymus.