Autorius: SilvijaPuplauskaite

Banko indėliai

Gerb. respondente.esu Vilniaus Kolegijos, bankininkystės studijų antro kurso studentė. Šioje apklausoje yra užduodami klausimai apie indėlius bankuose. Apklausa yra anoniminė ir skirta tik statistiniams duomenims, kurie bus pateikti mano projektiniame darbe.Ačiū už Jūsų atsakymus!

Baldų pervežimo, surinkimo įmonių paslaugų nauda

Esame Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto bankininkystės studijų krypties antro kurso studentės. Prašome Jūsų skirti porą minučių savo laiko ir atsakyti į keletą klausimų apie baldų pervežimo ir surinkimo įmonių teikiamą naudą Jums. Jūsų atsakymai bus konfidencialūs. Atsakymus panadosime tik mokymosi tikslais savo projektiniame darbe. Iš anksto dėkojame.

Pagrindinės Europos Centrinio Banko funkcijos

Gerb. respondente.esu Vilniaus Kolegijos, bankininkystės studijų pirmo kurso studentė. Šioje apklausoje yra užduodami klausimai apie Europos Centrinį Banką. Apklausa skirta išsiaiškinti Europos Centrinio Banko bei jo atliekamų funkcijų žinomumą.Ačiū už Jūsų atsakymus!

Gyventojų nuomonė apie atsiskaitymą bekontakte mokėjimo kortele

Gerbiamas respondente,esame Vilniaus kolegijos bankininkystės specialybės pirmo kurso studentės, atliekame tyrimą tema „Gyventojų nuomonė apie atsiskaitymą bekontakte atsiskaitymo kortele". Tyrime stengiamasi sužinoti vartotojų nuomonę apie bekontakčių mokėjimo kortelių naudojimą. Anketa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymai bus panaudoti tik mūsų tiriamajame darbe. Prašome Jūsų atsakyti į anketos klausimus pažymint Jums tinkamus atsakymo variantus, sekite anketos pildymo instrukcijas.