Autorius: Rasabart

Lietuvos gyventojų nuomonė apie gyvenimą Lietuvoje

316
Sveiki, Kauno kolegijos studentai šiuo metu atlieka tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti, kaip Lietuvos gyventojai jaučiasi emocine prasme bei kaip vertina savo gyvenimo kokybę. Apklausos duomenys bus naudojami apibendrinti, rengiant mokslinius darbus. Garantuojamas apklausos dalyvių anonimiškumas. Labai prašome atsakyti į klausimus ir taip prisidėti prie naujų žinių gavimo. Dėkojame už jūsų laiką ir pastangas.

Dėstytojų metinio darbo krūvio planavimo atitikimas kvalifikaciniams reikalavimams

103
Tyrimo tikslas: Ištirti  kaip dėstytojų metinio darbo krūvio planavimas/nustatymas atitinka Dėstytojų kvalifikacinius  reikalavimus per kadenciją, (Konkursų dėstytojų pareigoms eiti ir atestavimo tvarkos aprašas patvirtintas 2021 m. birželio 28 d. nutarimu Nr.(2.2.)-3-32 redakcija), taip pat ištirti dėstytojų nuomonę dėl naujų kvalifikacinių reikalavimų nustatymo, kurie bus rengiami pagal Mokslo ir studijų įstatymo naują redakciją,  tyrimo rezultatus pristatyti Kauno kolegijos akademinei tarybai. Prašome skirti laiko ir atsakyti į pateiktus klausimus. Kilus klausimams ar neaiškumams, prašome susisiekti su Vitalija Skėruviene: [email protected] Dėkojame, kad prisidedate prie Kauno kolegijos veiklos gerinimo.

Lietuvos Jaunimo požiūris į atsakingą vartojimą, darnų vystymąsi

227
Sveiki, šiuo metu yra atliekamas mokslinis tyrimas, kuriuo siekiama nustatyti Lietuvos jaunimo žinias apie darnų vystymąsi ir darnų vartojimą. Labai prašome jūsų dalyvauti tyrime ir atsakyti į pateiktus klausimus. Tyrėjus domina tik apibendrinti rezultatai, todėl jūsų anonimiškumas yra garantuojamas.