Autorius: Rasabart

Valstybės išlaidos

Results164
Gerb. Respondente,Esame Kauno kolegijos įstaigų ir įmonių administravimo pirmo kurso studentės. Šiuo metu atliekame tyrimą, siekdamos išsiaiškinti gyventojų žinias ir požiūrį į valstybės išlaidas. Maloniai prašome užpildyti šią anketą, Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi.Apklausa yra anoniminė, rezultatai bus naudojami tik moksliniais tikslais.Iš anksto dėkojame už atsakymus!

Lietuvos jaunimo požiūris į narkotinių medžiagų legalizavimą Lietuvoje

Results948
Sveiki, šiuo metu atliekamas tyrimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti Lietuvos jaunimo iki 30 metų požiūrį į narkotinių medžiagų legalizavimą. Kiekvieno iš jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl labai prašome atsakyti į kelis klausimus. Tyrėjus domina tik apibendrinti tyrimo duomenys, todėl atsakymų anonimiškumas yra garantuojamas. Dėkojame už dalyvavimą tyrime.

COVID-19 poveikis lietuvių gyvenimo kokybei

Results352
Sveiki, šiuo metu yra vykdomas mokslinis tyrimas, kurio tikslas yra nustatyti, kaip pandemijos laikotarpis paveikė Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybės vertinimą. Labai prašome jūsų dalyvauti tyrime ir atsakyti į pateiktus klausimus. Tyrėjus domina tik apibendrinti tyrimo rezultatai, todėl išlaikomas jūsų atsakymų anonimiškumas. Labai dėkojame už atsakymus

Darnaus vystymosi nuostatos Jaunimo tarpe

Sveiki, šiuo metu yra atliekamas mokslinis tyrimas, kuriuo siekiama nustatyti Lietuvos jaunimo žinias apie darnų vystymąsi ir darnų vartojimą. Labai prašome jūsų dalyvauti tyrime ir atsakyti į pateiktus klausimus. Tyrėjus domina tik apibendrinti rezultatai, todėl jūsų anonimiškumas yra garantuojamas.