Autorius: RamintaR

Klientų pasitenkinimas taupymo galimybėmis AB ,,Citadele" banke

Results18
Sveiki,Esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto trečio kurso studentė. Šiuo metu rengiu profesinio bakalauro baigiamąjį darbą, kurio tikslas įvertinti klientų pasitenkinimą taupymo produktais AB „Citadele“ banke. Apklausa yra anoniminė, todėl visi Jūsų atsakymai bus panaudoti baigiamojo darbo analizei.Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

Kiekybiniai tyrimo metodai

Results112
Sveiki,Esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto antro kurso studentė. Rašau projektinį darbą apie kiekybinius tyrimo metodus. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas.Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

Banko klientų konsultavimas

Results106
Sveiki,Esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto antro kurso studentė. Rašau projektinį darbą apie apie banko klientų konsultavimą. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas.Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

Elektroninės bankininkystės saugumo vertinimas

Results101
Sveiki,Esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto antro kurso studentė. Rašau projektinį darbą apie elektroninės bankininkystės saugumą. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas.Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

Lietuvos centrinės kredito unijos veikla (LCKU)

Results58
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė, vykdau apklausą apie Lietuvos centrinės kredito unijos veiklą. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas. Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.