Autorius: RNaskauskas

Kokį dėklą telefonui Tu naudoji?

Results278
Mums yra įdomi Jūsų nuomonė apie telefono dėklų išvaizdą, paskirtį, naudojimo ir kitus dalykus. Jūsų nuoširdūs atsakymai yra labai vertinami! 

Ką žinote apie hepatitą C?

Results125
  Apklausa yra atliekama kursinio darbo rašymo tikslams. Apklausos rezultatai bus naudojami tik darbo rašymo ir gynimo tikslams, jos rezultatai bei bet kokie repondentų asmeniniai duomenys nebus naudojami. 

Ką žino jauni žmonės apie hepatitą C

Results30
Apklausa yra skirta sužinoti ką jauni žmonės žino apie ligą pavadinimu hepatitą C, užtruksite 5-7 minutes į ją atsakydami.  Atsakiusiųjų į anketą žmonių kontaktai nebus skelbiami. Dėkojame už pastangas! 

Kūrybiškas pasirengimas egzaminams

  Kadangi dalykas, kurį mes studijuojame yra paremtas kūrybingumu t.y. šioje sferoje (viešuosiuose ryšiuose, marketinge) laimi ne tie žmonės, kurie puikiai išmano teoriją, o tie kurie yra kūrybingi ir į problemą žiūri iš ivairių perpektyvų.       Studijuojant mūsų kūrybiškumas yra svarbus ne tik besimokant, rašant darbus bet ir laikant egzaminus. Esu girdėjęs, kad studentai tampa ypač kūribingi ieškant sprendimo kaip juos išlaikyti. Šios apklausos tikslas yra įvertinti kaip kūrybiškai (arba ne) jūs sugebėsite pažvelgti į egzaminų laikymą ir pasiruošimą jiems.