Autorius: Lugi

Spektaklio vaikams pasirinkimo kriterijai

Results219
Gerbiama (-as) respondente,Esu Vilniaus Dailės akademijos kultūros politikos ir kultūros vadybos magistro studijų II kurso studentė Gitana Leščevska ir atlieku tyrimą apie tai, kokie aspektai dažniausiai nulemia jūsų pasirinkimą, į kokį vaikams skirtą spektaklį vesti savo atžalas. Apklausa trunka ne ilgiau kaip 5 minutes.Atsakymų rezultatai bus naudojami tik akademiniams tikslams. Apklausa yra anoniminė.Ačiū, kad prisidedate ir sąžiningai atsakote į klausimus.

Populiariausi spektaklio vaikams pasirinkimo motyvai

Gerbiama (-as) respondente,Esu Vilniaus Dailės akademijos kultūros politikos ir kultūros vadybos magistro studijų II kurso studentė Gitana Leščevska ir atlieku tyrimą apie tai, kokie aspektai dažniausiai nulemia jūsų pasirinkimą, į kokį spektaklį vaikams vesti savo atžalas. Apklausa trunka ne ilgiau kaip 5 minutes.Atsakymų rezultatai bus naudojami tik akademiniams tikslams. Apklausa yra anoniminė.Ačiū, kad prisidedate ir sąžiningai atsakote į klausimus.

Socialinio tinklo „Facebook“ panaudojimo efektyvumas: VŠĮ „Vilniaus Keistuolių teatras“ atvejis

Results201
Gerbiamas respondente,Esu Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos trečio kurso studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema ,,Socialinio tinklo „Facebook“ panaudojimo efektyvumas: VšĮ „Vilniaus Keistuolių teatras“ atvejis ”. Tyrimo tikslas - išsiaiškinti „Vilniaus Keistuolių teatro“ Facebook paskyros efektyvumą. Anketa yra anoniminė. Šios anketos duomenys bus pateikti baigiamajame darbe. Ačiū už Jūsų atsakymus.