Autorius: Kurybines

Interaktyvios skaitmeninės knygos vaikams

Results114
Laba diena, Esu Roberta, Vytauto Didžiojo universiteto Kūrybinių industrijų magistrantė. Rašau darbą apie interaktyvias skaitmenines knygas vaikams, sukurtas Lietuvoje. Anketos tikslas yra ištirti jų žinomumą vartotojų (tai yra, asmenų, perkančių vaikams šias knygutes) atžvilgiu, bei kokie funkciniai bei emociniai aspektai jiems yra svarbiausi, į ką dažniausiai atkreipiamas dėmesys. Šios apklausos objektas yra interaktyvios skaitmeninės knygos vaikams. Tai animuotos, su dainelėmis, žaidimais ar užduotimis knygelės vaikams iki 10 metų amžiaus, skirtos elektroniniams įrenginiams (nešiojamiems, stacionariems ar planšetiniams kompiuteriams, skaityklėms, telefonams). Ši anketa yra anoniminė. Iš anksto dėkoju už atsakymus!

Alternatyvus turizmas

Sveiki, Esame VDU Kūrybinių industrijų magistrantės ir atliekame tyrimą apie alternatyvias turizmo formas. Būsime dėkingos už atsakymus.

Panemunės seniūnijos gyventojų požiūris kareivinių miestelio regeneracijos ir reintegracijos į Kauno miesto socialinę ir kūrybinę erdvę atžvilgiu

Results38
  Laba diena, Esame VDU Kūrybinių industrijų 1 kurso magistrantės, atliekame tyrimą Panemunės karinių teritorijų regeneracijos galimybių studijai. Kiekybinė Panemunės gyventojų ir darbuotojų apklausa padės nustatyti Kauno miesto gyventojų nuomonę apie karinių teritorijų atgaivinimo iniciatyvas. Anketa yra anoniminė. Ačiū už atsakymus!