Autorius: Konsultantas

Ar jūs tikite organizuojamais lošimais Facebook socialiniame tinklapyje?

Results153
Esu bitininkas ir organizuoju apklausą tuo  pačiu siųlau sudalyvauti mano organizuojamame konkurse "Saldus prizas 2017". Konkursas bus vykdomas iki gruodžio 25 d., nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 26d. 22.00 val.. Visi kas dalyvauja apklausoje bei teisingai nurodis savo elektroninį paštą, gaus žinutę, apie nustatytą nugalėtoją. Kiekvienas asmeniškai galės susisiekti su nugalėtoju facebook socialiniame tinklapyje ar asmeniškai parašyti jam laišką.Visi kurie nepasitiki tokiais lošimais, prašau nedalyvauti ir nepildyti apklausos :)Visi kas dalyvaus ir užsiregistruos, gaus patvirtinanti pranešimą, jog dalyvauja organizuojamame lošime ir bus informuotas lošimo pabaigoje kas tapo laimingas ir laimėjo mano bityno 2 nuostabius stiklainius bičių medaus. Apie laimėtoją bus informuotas kiekvienas asmeniškai paštu, bei galės susisiekti su laimėtoju socialiniame tinkle. Taip pat dalyvaudami šitoje apklausoje Jūs sutinkate, jog tapus nugalėtoju, Jūs patvirtinsite tai socialiniame tinklapyje, bei kas norės, patvirtinsite ir atsakysite į elektroninį paštą.

Medaus poveikis peršalus

Results51
Sveiki mieli apklausos dalyviai. Esu bitininkas ir noriu atlikti apklausą kas liečia medaus vartojimą ir jo poveikį sveikatos stiprinimui bei peršalimo ligų slopinimui. Taip pat prašau jūsų apklausos pabaigoje sužrašyti savo emailą, kad galėčiau su jumis susisiekti bei pasikonsultuoti su jūsų vartojamais receptasi. Smulkiau aptarti apie esamus receptus,  bei pasiūlyti savo naudojamus receptus su medumi bei kitais bičių produktais. Anketa anoniminė. Apie gautus rezultatus infomuosiu elektroniniu paštu. Ačiū už jūsų atsakymus. 

Greitieji kreditai - ar tai problemos sprendimas ?

Šią apklausą atlieku norėdamas surasti bendraminčių, kuriems sunkiai sekasi išsikapstyti iš greitųjų kreditų, ar turi finansinių problemų jas išspręsti. Apklausos duomenys bus panaudoti siekiant susiburti į bendruomenę ir padedant savo ir kitų iškilusiomis finansinėmis problemonis išspręsti diskutuojant ar pateikiant gyvenimiškus sprendimus. Labai prašau į anketą atsakyti nuoširdžiai. Anketos rezultatus atsiųsiu kiekvienam asmeniškai. Taip pat galite dalyvauti bloge: http://pinigusrautas.blogas.lt/ Ačiū

Ar aš moku taupyti?

Results209
Šią apklausą atlieku norėdamas sužinoti kaip sugeba Lietuvos gyventojai taupyti pinigus. Apklauso duomenys bus panaudoti siekiant informuoti respondentus, kuriems sunkiau sekasi išlaikyti pinigus ir juos kaupti. Labai prašau į anketą atsakyti nuoširdžiai. Anketos rezultatus atsiųsiu kiekvienam asmeniškai. Ačiū

Moterų odos priežiūros priemonės ir jų naudojimo profilaktika.

Results128
Sveikos panelės, ponios ir senjorės,     Esu pradedantysis verslininkas ir noriu jūsų pagalbos. Kurdamas apklausą tikiuosi sužinoti Jūsų požiūrį į odos priežiūros sritį, o taip pat sužinoti ką Jūs naudojate kad būtumėte pačios gražiausios. Pagal gautus rezultatus tikiuosi surasti tinkamą sprendimą kuriant ir platinant odos priežiūros priemonęs. Ačiū Jūms visos respondentės už Jūsų sugaištą laiką. Su pagarba Židrūnas. P.S. Labai būtu malonu , kad anketa pidytu tik moterys :)