Autorius: KarinaMamedova

Paskolos

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos bankininkystės studijų antro kurso studentė. Šiuo metu ruošiu projektinį darbą, kurio tema "SEB banko išduotų vartojimo paskolų analizė".Prašau nuoširdžiai atsakyti į visus anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, todėl jos pasirašyti nereikia, duomenys bus naudojami bendroms išvadoms ir tik moksliniams tikslams.Ačiū už skirtą laiką!

Odontologijos klinika

Šiuo metu Vilniaus kolegijos, bankininkystės studijų programos II kurso studentės atlieka projektinio darbo tyrimą apie klientų odontologijos klinikos vertinimą. Prašau nuoširdžiai atsakyti į visus anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, todėl jos pasirašyti nereikia, duomenys bus naudojami bendroms išvadoms ir tik moksliniams tikslams.Ačiū už skirtą laiką!

Europos centrinio banko pagrindinės funkcijos

Gerbiamas respondente,Šiuo metu Vilniaus kolegijos, bankininkystės studijų programos I kurso studentai atlieka projektinio darbo tyrimą apie Europos centrinio banko pagrindines funkcijas. Prašau nuoširdžiai atsakyti į visus anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, todėl jos pasirašyti nereikia, duomenys bus naudojami bendroms išvadoms ir tik moksliniams tikslams.Ačiū už skirtą laiką!

Klientų požiūris į MAXIMA įmonės teikiamas paslaugas

Šiuo metu Vilniaus kolegijos, bankininkystės studijų programos I kurso studentai atlieka projektinio darbo tyrimą apie klientų požiūrį į  PC „MAXIMA“ teikiamų paslaugų vertinimą vartotojų požiūriu. Prašau nuoširdžiai atsakyti į visus anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, todėl jos pasirašyti nereikia, duomenys bus naudojami bendroms išvadoms ir tik moksliniams tikslams.Ačiū už skirtą laiką!