Autorius: KMSVB

Gyventojų poreikis viešojo kalbėjimo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių lavinimui

Gerb. respondentai,Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka vykdo apklausą, norėdama išsiaiškinti gyventojų poreikį viešojo kalbėjimo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių lavinimui. Būsime dėkingi, jei nuoširdžiai atsakysite į pateiktus klausimus apie Jūsų patirtį ir požiūrį į viešąjį kalbėjimą. Apklausa užtruks iki 5 minučių. Jūsų atsakymai padės mums augti ir tobulėti. Visi pateikti atsakymai – anonimiški.Dėkojame!

Gyventojų poreikiai psichologijos ir saviugdos srityse

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka daro apklausą, norėdama geriau suprasti lankytojų poreikius edukacinėms, ugdančioms, bendruomeninėms veikloms psichologijos ir saviugdos srityse.Jūsų atsakymai padės mums augti ir tobulėti. Visi pateikti atsakymai – anonimiški.

KLAIPĖDOS MIESTO PIETINĖS DALIES GYVENTOJŲ APKLAUSA

135
Informuojame, kad Klaipėdos miesto savivaldybė yra parengusi naujos modernios bibliotekos – bendruomenės centro (Statybininkų pr. 17A) projektą. Šiuo metu rengiama paraiška ES fondams, tikintis gauti papildomą finansavimą bibliotekos statybai ir veiklai organizuoti.Mūsų nuomone, pietinės miesto dalies gyventojams dėl kaimynystės su LEZ teritorijoje veikiančiomis įmonėmis, tankaus apgyvendinimo ir kitų priežasčių yra aktualios ekologijos, aplinkosaugos, tvarios gyvensenos problemos. Biblioteka mato galimybes prisidėti sprendžiant šias problemas.Atsakydami į klausimus padėsite mums apsispręsti planuojant naujos bibliotekos veiklos kryptį. Anketa yra anoniminė, bus panaudojami tik apibendrinti duomenys.Dėkojame už nuoširdžius atsakymus! Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji bibliotekawww.biblioteka.lt

Kodėl dažniau užsuktumėte į biblioteką?

Sveiki, gerbiamieji! Rengiame projektą, kuriuo norime sukurti inovatyvių paslaugų bibliotekai. Tačiu inovacijos be lankytojų- niekas. Mums reikia Jūsų pagalbos! Jei kada teko lankytis bibliotekoj, o gal esate jos dažnas svečias, atsakykite į keletą klausimų, kurie mums labai pagelbės, formuojant ateities augimo perspektyvas. Visi atsakymai- anonimiški.Gero linkėdami :) 

Meno svarba Tavo gyvenime

Šie klausimai skirti suprasti kaip svarbu menas yra Tavo gyvenime. Ši trumpa apklausa leis pamatyti ar meno mūsų gyvenime jau pakanka, o gal meno trūksta ir visuomenėje yra išreikštas poreikis pažinti meną labiau. Ši anketa yra anoniminė, anketos rezultatai viešai nepublikuojami.