Autorius: KGGroupKG

2022 m. vasaros tendencijos apsaugai nuo erkių

Laba diena, Labai dėkojame, kad skirsite savo laiko ir užpildysite trumpą anketą, kurios tikslas išsiaiškinti šios vasaros apsaugos nuo erkių tendencijas. Burtų keliu bus ištraukta 25 laimingieji ir apdovanoti įvairiais prizais. 

KG Vet organizuojamo (2022 05 20), kvalifikacijos kėlimo seminaro kokybės apklausa.

Laba diena, 2022 05 20 d. dalyvavote KG Vet organizuojamame seminare, kurio tema - AKTYVUS PARDAVIMAS IR APTARNAVIMAS VET. VAISTINĖSE.MANO ŠUO KASOSI. KUO GALIU JAM PADĖTI?Labai prašome, užpildyti anketą, užtruksite tik kelias minutes, o Jūsų nuomonė padės gerinti mūsų teikiamas paslaugas ateityje Dėkojame iš anksto Jums už laiką ir atvirumą,Jūsų patikimas partneris AB „Kauno Grūdai“ (KG Vet kolektyvas) 

Tarptautinė vaikų gynimo diena, KG darbuotojų vaikams

2022, Birželio 1d.(trečiadienis)  - Tarptautinė vaikų gynimo dienaKviečiame KG darbuotojų vaikus iki mokyklinio amžiaus (2-6 m.) paminėti vaikų gynimo dieną :) Šventės laikas2-4 m amžiaus vaikams 09:00 - 12:30 val.5-6 m. amžiaus vaikams 9:00 – 16:00 val.Tėveliai, įvertinkite savo vaikų poreikį dėl pietų miego. Jei jis būtinas, siūlome parvežti į darželį (ar kt.) pietų miegui, jei ne, viskas puiku, visi vaikučiai bus užimti pilną dieną.Veikla vyks  konferencijų salėje (319) ir lauke.  PROGRAMOJE:Pusryčiai, pietūs, ledai ir kiti užkandžiai Filmas vaikamsBalionai, burbulų pūtimas laukeEKSKURISIJA Į MALŪNĄ14:00 val. MOKSLINIS ŠOU - ATRADĖJAS. Tai mokslinė laboratorija „ant ratų“, kuri atvažiuoja ir pristatys, kaip fantastika pavirsta realybe. Vaikai ne tik stebės efektyvius stebuklus, bet ir patys dalyvaus moksliniuose eksperimentuose, kurių metu pasijunta tikrais mokslininkais. Mažesnius 2-3 m vaikus pasaugosime, kad liktų tik stebėti :)