Autorius: Egle,Kausine

Karjeros planavimas

Gyvenimo raktas- mokymai ir seminarai asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui„Gyvenimo raktas“ studija kviečia visus, kuriems norisi sąmoningai kurti savo gyvenimą. Kiekvieno gyvenime būna situacijų, kai atrodo jog neįmanoma rasti atsakymo ar sunku apsispręsti, kuria kryptimi judėti toliau. Pačiam žmogui kartais sunku pažvelgti į situaciją objektyviai, todėl rekomenduojama konsultacija su specialistu, kuris padeda rasti atsakymą, pamatyti kryptį ir įveikti kilusią problemą. „Gyvenimo raktas“ studijoje taip pat jums siūlomi seminarai ir mokymai tokiomis temomis kaip: lyderystė, asmeninis tobulėjimas, karjeros planavimas, emocinis intelektas, nėštumas ir tėvystė.Daugiau informacijos galite rasti: https://www.gyvenimoraktas.com/Šios anketos tikslas sužinoti kaip žmonės planuoja savo karjerą. 

Asmeninio augimo mokymai bei konsultacijos

Results0
„Gyvenimo raktas“ studija kviečia visus, kuriems norisi sąmoningai kurti savo gyvenimą. Kiekvieno gyvenime būna situacijų, kai atrodo jog neįmanoma rasti atsakymo ar sunku apsispręsti, kuria kryptimi judėti toliau. Pačiam žmogui kartais sunku pažvelgti į situaciją objektyviai, todėl rekomenduojama konsultacija su specialistu, kuris padeda rasti atsakymą, pamatyti kryptį ir įveikti kilusią problemą. „Gyvenimo raktas“ studijoje taip pat jums siūlomi seminarai ir mokymai tokiomis temomis kaip: lyderystė, asmeninis tobulėjimas, karjeros planavimas, emocinis intelektas, nėštumas ir tėvystė.Daugiau informacijos rasite: https://www.gyvenimoraktas.com/Šios anketos tikslas išsiaiškinti žmonių poreikį asmeniniam tobulėjimui. Kaip ir kur žmonės ieško informacijos asmeninio augimo, saviugdos temomis. 

Samoningumas ir žinios apie ji

"Gyvenimo raktas"- tai studija, kurioje profesionali psichologė Giedrė Skupienė rengia mokymus bei seminarus tiems, kurie nori sąmoningai kurti savo gyvenimą ir supranta sąmoningumo naudą bei reikšmę. Studijoje teikiamos šios paslaugos: ·      asmeninės psichologinės konsultacijos aktualia tema;·      mokymai asmeniniam tobulėjimui;·      seminarai profesiniam augimui;·      konsultacijos kūdikio laukiantiems ir jau auginantiems tėvams;·      kassavaitiniai užsiėmimai nėštukėms.Daugiau informacijos galima rasti čia: https://www.gyvenimoraktas.com/Apklausos tikslas- išsiaiškinti ar žmonės žino ir supranta sąvoką- sąmoningumas. Apie jį kalba labai daug kas, bet ar visi supranta ką reiškia sąmoningai kurti savo gyvenimą. 

Ar psichologo konsultacijos populiarios Lietuvoje?

"Gyvenimo raktas"- teikia individualias konsultacijas bei mokymus įvairiomis temomis. Pastaruoju metu pastebimas vis didėjantis  poreikis psichologo konsultacijoms, bet žmonės vis dar susikaustę ir laikosi mito, jog pas pasichologą lankosi tik "ligoniai". Siekiame išsiaiškinti, ar ar tikrai Lietuvoje vis dar gėda kreiptis pagalbos.  Gyvenimo raktas- mokymai ir seminarai sąmoningam gyvenimo kūrimui„Gyvenimo raktas“- visiems, kuriems aktualu sąmoningai kurti prasmingą ir laimingą gyvenimą. Profesionali psichologė ir porų konsultantė Giedrė Skupienė padės jums įveikti asmeninio gyvenimo problemas, suteiks profesinio tobulėjimo žinių, pagelbės išspręsti tėvystės klausimus. Čia jūs galite rasti sprendimus, reikalingus gyventi džiaugsmingą ir sąmoningą gyvenimą.„Gyvenimo raktas“ paslaugos jums:·      asmeninės psichologinės konsultacijos aktualia tema;·      mokymai asmeniniam tobulėjimui;·      seminarai profesiniam augimui;·      konsultacijos kūdikio laukiantiems ir jau auginantiems tėvams;·      kassavaitiniai užsiėmimai nėštukėms. Užsukite į https://www.gyvenimoraktas.com/ svetainę, išsirinkite sau tinkamiausią temą ir skirkite laiko sau.

Kokios namo šiltinimo medžiagos populiariausios

Skardastogė UAB www.skardastoge.lt - statybinių medžiagų bei skardos lankstinių parduotuvė, siūlanti žinomiausių gamintojų, kokybiškas bei patikrintas statybines medžiagas.Čia jūs galite rasti: *STOGO DANGOSBanguoti lakštaiBituminės čerpėsPlieninės stogo dangosBeasbestis šiferis.*ŠILTINIMO MEDŽIAGOSŠiltinimo vataŠiltinimo polistirolas*KONEKT PS KAMINŲ SISTEMOS*STATYBINĖS MEDŽIAGOSMūro blokeliaiKeramikinės plytosSilikatinės plytos*SKARDOS GAMINIAITvorosParapetaiStogų apskardinimo elementaiPriimami individualūs užsakymai. http://www.skardastoge.lt/Įmonė, siekdama labiau patenkinti pirkėjų poreikius vis tobulina savo veiklą, plečia siūlomų prekių asortimentą ir siekia išsiaiškinti, kokios šilitinimo medžiagos yra populiariausios šiuo metu Lietuvoje ir kokių medžiagų poreikis didėja. 

Individualių namų pasirinkimo priežastys

Įmonė SIP TAU (https://www.siptau.lt/) ir SIPSIP (https://www.sipsip.lt/)- gamina SIP skydus ir stato SIP namus. Čia jūs galite rasti-  SIP namų projektus nuo 80 m2, SIP namus su daline apdaila arba vien SIP skydus namo statybai. Jei jus domina šitas namas, tvirtas namas, A+ klasės namas bei gera SIP namo kaina apsilankykite www.sipsip.lt ir išsirinkite iš jau paruoštų SIP namų projektų su daline apdaila. Gera kaina, aukščiausia kokybė bei profesionalumas- tai viskas ką gali pasiūlyti SIPSIP.LT ir SIP TAU komandos. Anketa sukurta tam, kad gauti daugiau informacijos apie individualių namų poreikį. Pastebima, jog vis daugiau žmonių Lietuvoje statosi nuosavus namus, butų paklausa šiek tiek sumažėjo, todėl SIPSIP.LT siekia gauti daugiau informacijos, kas lemia individualių namų poreikio didėjimą. 

Kas įtakoja statybinių medžiagų parduotuvės pasirinkimą?

Skardastogė UAB www.skardastoge.lt - statybinių medžiagų bei skardos lankstinių parduotuvė, siūlanti žinomiausių gamintojų, kokybiškas bei patikrintas statybines medžiagas.Čia jūs galite rasti: *STOGO DANGOSBanguoti lakštaiBituminės čerpėsPlieninės stogo dangosBeasbestis šiferis.*ŠILTINIMO MEDŽIAGOSŠiltinimo vataŠiltinimo polistirolas*KONEKT PS KAMINŲ SISTEMOS*STATYBINĖS MEDŽIAGOSMūro blokeliaiKeramikinės plytosSilikatinės plytos*SKARDOS GAMINIAITvorosParapetaiStogų apskardinimo elementaiPriimami individualūs užsakymai. http://www.skardastoge.lt/Įmonė, siekdama labiau patenkinti pirkėjų poreikius, planuoja didinti prekių asortimentą, atnaujinti įkainius bei pagerinti pirkėjų patirtį. Tam, kad sužinotų pirkėjų nuomonę, apie tai, kas lemia statybinių medžiagų įsigijimo vietą ar parduotuvę, sukurta ši anketa.   

Kokios tvoros Lietuvoje populiariausios

Results0
Skardastogė UAB- įmonė, siūlanti skardines tvoras bei kitus skardos gaminius. Ilgalaikė patirtis bei patyrusi komanda siūlo įvairių tipų skardinės tvoras- tiek žaliuzi tipo su horizontaliai tvirtinamomis tvoralentėmis, tiek vertikaliai tvirtinamomis. Turėdama savo skardos lankstymo naujausią įrangą, komanda siūlo: * Skardinės tvoros;* Skardiniai tvorų elementai;* Vartai ir varteliai;* Individualūs užsakymai. Taip pat jūs galite įsigyti: * Stogo apskardinimo elementai;* Lietaus nuvedimo sistemos;* Parapetai; Aukščiausios kokybės medžiagos bei naujausia įranga garantuoja kokybišką produktą- skardines tvoras. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje http://www.skardastoge.lt/   

Kokio dydžio namai Lietuvoje populiariausi

SIPSIP.LT- skydiniai namai. Įmonė, siekdama pagerinti savo siūlomų projektų kokybę, kad jie labiau atitiktų gyventojų poreikius, prašo atsakyti į keletą klausimų apie gyvenamojo namo dydį bei jame gyvenančių poreikius. Skydiniai namai- tai ilgaamžiai namai, tvirti bei ekonomiški. Jiems pastatyti yra naudojamos SIP plokštės, kurias SIPSIP.LT komanda gamina savo gamykloje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę. SIP namai pastatomi labai greitai, vos per 1 mėn. nuo sutarties pasirašymo, todėl nenorėdami ilgai laukti kokybiško namo už gerą kainą, rinkitės SIP namus. Daugiau informacijos galite rasti  internetinėje svetainėje https://www.sipsip.lt/

Kokia stogo danga Lietuvoje naudojama dažniausiai

Results0
Skardastogė UAB - įmonė užsiimanti statybinių medžiagų prekyba. Viena iš jis specializacijų- stogo dangos bei jų priedai. Įmonė turėdama savo skardos lankstymo įrangą siūlo ne tik stogo skardinimo elementus, bet įvairius kitus skardos gaminius. Jūsų paslaugoms- skardinės tvoros, palangės, parapetai. Įmonė siekia išsiaiškinti, kokios stogos dangos dažniausiai naudojamos Lietuvoje, todėl prašo jūsų atsakyti į kelis klausimus, kad gavus atsakymus, būtų galima plėsti stogo dangų pasirinkimą Skardastogė UAB parduotuvėje. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje http://www.skardastoge.lt/