Autorius: Drmaslauskas

Plastikos chirurgas Dr. Maslauskas klausia: ar krūtų implantai gali atrodyti natūraliai?

Krūtų didinimas implantais tampa vis populesersnis ne tik ūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas pastebi, kas populiarėjant šiai operacijai ir tobulėjant krūtų implantams, šiandien vis sunkiau atskirti, krūtys padidintos naudojant implantus, ar yra natūralios. Siekiant paneigti visuomenėje vis dar egzistuojančius mitus apie tai, kad krūtų implantai visada atrodys nenatūraliai, šiandien klausiame, ar tikrai sugebėtumėte pastebėti, kad krūtys padidintos implantais. Gydytojo Kęstučio Maslausko web svetainėje taip pat rasite nuotraukų, matosi krūtų chirurgijos rezultatas prieš ir po krūtų didinimo operacijos. Tam, kad lengviau pavyktų atsakyti į užduodamus klausimus, apsilankykite gydytojo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ ir įvertinkite operacijos rezultatus.

Kokie mitai vis dar gajūs apie krūtų didinimą implantais

Krūtų didinimas implantais vis labiau populiarėja, nes naujosios kartos implantai tampa vis natūralesni ir juos naudojant galima išgauti vis natūralesnį rezultatą. Vis dėlto, net ir šiomis dienomis yra gausu mitų, susijusių su krūtų didinimu implantais, todėl šia apklausa siekiame išsiaiškinti, kiek gajūs mitai apie krūtų implantus šiomis dienomis.

Dr. Kęstutis Maslauskas klausia apie krūtų didinimą: kodėl krūtų didinimas tampa vis natūralesnė operacija ir atsiarkoma iššaukiančių rezultatų?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas  internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi svarbia informacija apie krūtų didinimą.Krūtų didinimas vis labiau populiarėjanti operacija, o krūtų implantai šiandien užtikrina itin saugų ir patikimą būdą turėti gražias krūtis. Vis dėl to visuomenėje dar gausu baimių, nepagrįstų mitų ir stereotipų apie krūtų didinimą, todėl retai kuri moteris po operacijos viešai prabyla apie tai, kad jei buvo atliktas krūtų didinimas.Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas aiškinasi, kodėl net ir keičiantis visuomenės požiūriui į krūtų didinimą, ši operacija vis dar laikoma tabu daugelio moterų ir jos šeimos narių.Dr. Kęstutis Malsauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ pateikia visą esminę informaciją, kurią reikia žinoti prieš krūtų didinimo operaciją, o taip pat po operaciniu periodu.Jei atliekamas krūtų didinimas kartu su krūtų pakėlimu, galutiniam rezultatui pamatyti prireiks 6 mėnesių, nes vaizdas iš karto po operacijos dar neatitiks realaus būsimo rezultato.Daugiau informacijos sužinosite gydytojo dr. Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas klausia: ar akių vokų pakėlimas Jums aktuali operacija?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/ dalijasi visa reikiama informacija apie vokų pakėlimo operaciją. Užkritusi akių vokų oda ne vienam gali kelti ne tik estetines problemas, bet kartu ir fizinį diskomfortą. Akių vokų pakėlimas, taip pat ir antakių pakėlimas gali padėti atstatysi normalias regėjimo funkcijas, taip pat stipriai pagerinti žmogaus pasitikėjimą savimi.Užkritę akių vokai, „maišeliai“ po akimis suteikia pavargusio, liūdno ir netgi pikto žvilgsnio įvaizdį. Taip pat tokie vokai, nusileidę antakiai žmogaus veidą tarsi padaro daug senesniu, jei jis yra iš tiesų. Vokų pakėlimo operacija padeda išspręsti visas šias problemas, o vizualiniai pokyčiai po operacijos dažniausiai būna tiesiog neįtikėtini.Apsilankykite plastikos chirurgo Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/ ir čia esančioje nuotraukų galerijoje pamatysite, kaip atrodė pacientai prieš tai ir po to, kai jiems buvo atliktas vokų pakėlimas. Vokų pakėlimo operacija padeda susigrąžinti jaunystę, atstatyti regėjimo funkcijas ir stipriai pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.Atsakykite apklausoje į kelis klausimus apie vokų pakėlimo operaciją tam, kad galėtume dar efektyviau teikti įvertinti esamą situaciją ir problemas, su kuriomis susiduria žmonės, kai kalba eina apie vokų pakėlimą.

Ar kada nors teko domėtis riebalų nusiurbimo operacija?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas dalijasi informacija apie tai, ką būtina žinoti, jei nusprendėte, kad Jums reikalinga riebalų nusiurbimo operacija. Riebalų nusiurbimas – tai efektyvus būdas išspręsti tam tikrų kūno vietų riebalų sankaupas. Dažniausiai tokios vietos yra pilvas, juosmuo, šlaunys, keliai, žastai ir pagurklis. Pastaruoju metu riebalų nusiurbimas vis labiau populiarėja ne tik tarp moterų, bet ir tarp vyrų. Atliekant šią operaciją svarbu nepamiršti, jog tai ne svorio metimui skirta operacija ir negali būti naudojama kaip alternatyva sportui, dienai, ar bendrai sveikam gyvenimo būdai.Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas nurodo, kad tik turint ne didesnį nei 27 kūno masės indeksą gali būti atlikta riebalų nusiurbimo operacija. Čia taip pat rasite daug pararimų apie tai, kaip pasiruošti riebalų nusiurbimo operacijai ir kaip teisingai elgtis pooperaciniu periodu.

Dr. Kęstutis Maslauskas klausia apie krūtų didinimą: ką žinote apie šią operaciją ir ar norite sužinoti daugiau?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas  internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi svarbia informacija apie krūtų didinimą.Kokio rezultato tikėtis po to ,kai atlikta krūtų didinimo operacija priklauso nuo pacientės lūkesčių. Konsultacijų metu aptariame kokio dydžio ir formos tikisi pacientė ir pagal tai įvertiname, kokios formos, dydžio krūtų implantai bus naudojami, o galbūt reikalingas hibridinis variantas, kai naudosime ir implantą ir pacientės riebalus. Taip pat įvertiname, ar užteks krūtų didinimo, ar reikalingas ir krūtų pakėlimasDr. Kęstutis Malsauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ teigia, kad jei tai tik krūtų didinimas, rezultatas matosi jau iš karto po operacijos, tačiau galutinis variantas nusistovi po 3 – 4 mėnesių.Jei atliekamas krūtų didinimas kartu su krūtų pakėlimu, galutiniam rezultatui pamatyti prireiks 6 mėnesių, nes vaizdas iš karto po operacijos dar neatitiks realaus būsimo rezultato.Daugiau informacijos sužinosite gydytojo dr. Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/

Dr. Kęstutis Maslauskas klausia: nosies operacija ir ką apie ją manote?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas  internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ dalijasi svarbia informacija, susijusia su nosies plastine operacija, dar vadinama rinoplastika. Čia pateikiama svarbi informacija apie nosies operaciją ir tai, ką reikia žinoti ruošiantis jai. Taip pat čia sužinosite kuo skiriasi atvira nuo uždaros nosies operacijos.Rinoplastika šiandien tampa labai svarbi kalbant ne tik apie grožį, bet taip pat ir apie sveikatą. Ne retam pacientui reikalinga nosies pertvaros operacija, pagerinanti kvėpavimo funkcijas ir leidžianti gyventi pilnavertį gyvenimą. Nosies pertvaros operacija leidžia pajusti naują gyvenimo kokybę, todėl šiandien ją išdrįsta darytis vis daugiau pacientų.Nosies operacija – tai svarbus pasirinkimas kiekvienos žmogaus gyvenime, nepriklausomai nuo to, ar jis nori pašalinti nosies kuprelę, ar pagerinti savo kvėpavimo funkcijas.Plastikos chirurgas dr. Kęstutis Maslauskas savo internetiniame puslapyje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ dalijasi vaizdais prieš ir po to, kai buvo atlinka nosies plastinė operacija. Pasižiūrėję galeriją galite įvertinti galutinius rezultatus ir apsispręsti, ar jums reikalinga tokia nosies operacija.Gydytojas klausia: ką manote apie nosies plastinę operaciją?

Dr. Kęstutis Maslauskas klausia: ar kreipiatės į plastikos chirurgą, kai norite pakoreguoti veido ar kūno formas? Kokia Jūsų nuomonė apie plastines operacijas?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Dr. Kęstutis Maslauskas jau daugelį metų specializuojasi pastinės chirurgijos srityje. Gydytojo svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/lt/ aprašytos visos jo atliekamos plastinės operacijos: krūtų didinimas implantais, nosies korekcija, riebalų siurbimas, pilvo plastika, bei kitos veido ir kūno operacijos. Web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/lt/ taip pat aprašytas pooperacinis kiekvienos operacijos periodas, beti pasiruošimo operacijoms atmintinė. Čia taip pat rasite galeriją su rezultatais prieš ir po operacijas.Šiandien Dr. Maslauskas klausia: ar kreipiatės į plastikos chirurgą, kai norite pakoreguoti veido ar kūno formas? Kokia Jūsų nuomonė apie plastines operacijas?