Autorius: Dominykas42

Sporto klubai

Prašome Jūsų atsakyti į kelis trumpus klausimus, kurie padės mums išsiaiškinti, kuris iš pateiktųjų variantų yra populiariausias. 

Kainos jautrumo tyrimas

Results45
Laba diena,Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai prašo jūsų pagalbos atsakant į atliekamą kainos jautrumo tyrimą lyginant paprastas su sėklomis vynuoges ir vynuoges be sėklų. Į atsakymo lauką įrašyti jūsų nuomone atitinkamą kainą už vieną kilogramą vynuogių.  Ačiū už jūsų atskymus. 

Prekės ženklo "IQOS" tyrimas.

Results59
Laba diena,Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai prašo jūsų pagalbos atsakant į atliekamą suvokimo tyrimą apie Philip Morris prekės ženklą "IQOS" IQOS – technologinė tabako inovacija. IQOS tabako garuose yra vidutiniškai 90% mažiau kensmingų ir potencialiai kenksmingų cheminių medžiagų nei cigarečių dūmuose. Remiantis iki šiol atliktais moksliniais tyrimais, perėjimas prie IQOS gali potencialiai sumažinti rūkymo sukeliamą žalą, todėl tai yra geresnis pasirinkimas nei rūkyti cigaretes. Tai nereiškia, kad IQOS yra saugus ar nerizikingas produktas.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami