Autorius: DainiusJan

Spalvų poveikis reklamoje

Sveiki,esu II kurso, Socialinių mokslų kolegijos, Marketingo ir reklamos kūrimo studentas. Šiuo metu rašau darbą, kurio metu turiu išsiaiškinti kokį poveikį spalvos suteikia vartotojams.Ši apklausa yra anoniminė.Dėkoju už Jūsų laiką.

SPALVŲ REIKŠMĖS IR EMOCIJOS

Sveiki,esu socialinių mokslų kolegijos, II kurso studentas. Studijuoju reklamos kūrimą ir marketingą. Šiuo metu, atlieku darbą iš reklamos psichologijos dalyko, kurio tikslas yra nustatyti, ką žmogui reiškia tam tikros spalvos.Anketoje bus pateikti 7 klausimai, Jūs turėsite pasirinkti du variantus iš duotų 4 arba įrašyti savo.  Ačiū!

Spalvų ir kompozicijos tyrimas

Sveiki! Esu socialinių mokslų kolegijos, I kurso, reklamos kūrimo ir marketingo studentas. Atlieku spalvų ir kompozicijos tyrimą.Tikslas: Išsiaiškinti žmogaus emocijas į spalvas.Anketoje matysite tris spalvas, iš šių spalvų turėsite pasirinkti vieną, jums labiausiai patinkančią ir trumpai pasakyti kokias emocijas ji jums sukelia.Iškart tariu didelį ačiū tiems, kurie užpildė apklausą!

Spalvų ir kompozicijos tyrimas

Sveiki! Esu socialinių mokslų kolegijos, 1 kurso, reklamos kūrimo ir marketingo studentas. Atlieku spalvų ir kompozicijos tyrimą.Tikslas: Išsiaiškinti žmonių reakcijas/emocijas, jausmus į spalvas ir jų naudojimą reklamose bei kokie kompozicijos bruožai patraukė dėmėsį.Anketoje matysite 3 logotipus ir šalia jų išdidintas logotipo spalvas.Iškart tariu didelį ačiū tiems, kurie užpildė apklausą!