UserKojines3000
Results114
Vieša
Pranešti

WONDER-SOCKS 3000 kojinės, efektyviai sugeriančios prakaitą, neutralizuojančios nemalonų kojų kvapą ir mažinančios prakaitavimą

Esame Vilniaus Universiteto, trečio kurso, vadybos informacinių sistemų studentės, pristatančios naują, Lietuvos rinkoje dar neįsitvirtinusį produktą. Mūsų apklausa siekiama išsiaiškinti, ar siūlomas produktas sulauktų paklausos bei pasisekimo tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių.

Daugelis žmonių  kenčia dėl nemalonaus kojų kvapo ir gausaus prakaitavimo. Norint išlaikyti gerą kojų higieną, reikia dažnai plauti kojas ir keisti kojines kasdien, tačiau kai kuriems ir tai nepadeda. Praleidus visą dieną batuose sunku išvengti blogo kojų kvapo ir po sunkios darbo dienos jaučiamas diskomfortas.
                      Žmonėms, kurie nori jaustis švariau bei komfortabiliau, mes siūlome inovatyvias WONDER-SOCKS 3000kojines, kurios efektyviai sugeria prakaitą, neutralizuoja nemalonų kojų kvapą ir mažina prakaitavimą. Specialiai patentuota medvilnė su sidabro jonais bei specialiomis cheminėmis medžiagomis užkerta kelią bakterijų dauginimuisi ir būtent dėl to pėdos tampa sausesnės bei nebeskleidžia nemalonaus kvapo. Taipogi, neutralizuojamas jau esamas kvapas.  

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Jūsų amžius:
Jūsų lytis:
Jūsų mėnesinės pajamos:
Miestas, kuriame gyvenate:
Ar susiduriate su kojų prakaitavimo problema ir blogu kojų kvapu?
Ar naudojate kokias nors priemones nuo kojų prakaitavimo ir nemalonaus jų kvapo?
Jei naudojate, įrašykite kokias:
Kaip dažnai keičiate kojines?
Ar esate girdėją apie panašios paskirties kojines?
Ar norėtumėte išbandyti WONDER-SOCKS 3000?
Kokią pinigų sumą galite skirti Jūsų poreikius atitinkančioms kojinėms?
Į ka pirmiausia atsižvelgiate pirkdami kojines?
Kaip vertinate mūsų siūlomą produktą?