VIETOS.org: Tuščių viešųjų erdvių gaivinimas Lazdynų mikrorajone

Apklausa yra sudėtine VIETOS.org projekto dalis. Jo tikslas - bendradarbiaujant su vietos bendruomenėmis, paskatinti tuščių posovietinių viešųjų erdvių atgaivinimą gyvenamuosiuose rajonuose.

Vieta Jūsų pastaboms/pasiūlymams:
Labiausiai nesinori, kad vietoj zalio ploto uz lango isdygtu koks siuolaikinis kartonnamis.
reikia, kad Lazdynuose atsirastų bent viena aukštesnioji arba aukštoji mokykla. Gal tada bendruomenė atsigautų.
Kodėl jūsų vaizdo klipe apklausiami tik arba sovietinės dvasios pensininkai arba nepilnamečiai arba asocialūs iš pažiūros asmenys? Apklauskite kad ir visus gyventojus išmėtydami anketas po pašto dėžutes. Bėda tame, kad kultūringesni gyventojai mažiau lankosi tose nesutvarkytose vietose, o apie jų tvarkymą ir reiktų pasiteirauti, jaunų tėvų, ilgai dirbančių ir aktyvaus, veiklaus jaunimo, kuris ten nesilanko, bet sutvarkius lankytūsi.
Labai trūksta šiukšliadėžių. Būtu labai malonu, jei atsirastų lauko treniruoklių ar sporto inventoriaus. Būtume sveikesni. :)
būtų gerai, kad atsirastų vietos multifunkciniam kultūros centrui, kuriame atsirastų vietos naujai bibliotekai (dabartiniu metu įsikūrusiam blokiniame daugiabutyje dviejose butuose, vaikų biblioteka - cokoliniame aukšte, ankštose nepritaikytose patalpose), vaikų ir jaunimo bei senjorų klubams.