TV laidos

Šiuolaikinėjė, skaitmeninėje, išmaniojoje televizijoje tokia gausa TV serialų, laidų, šou bet beveik visi jie yra vienodi, ar panašūs  : šok su manimi,  šok su  žvaigžde, chorai, žvaigzdžių duetai.. Naisiu vasara, moterys meluoja geriau ir visur tie patys aktoriai nejaugi nesinori ko nors savo ?  kazko unikalaus? aktualaus ir paprastam ir garsiam zmogui ?  Ko iš tiesų  nori žiūrovas? ka jis renkasi televiziją ar internetą?:) tai mes ir bandome iššsiaiškinti. Padėkite mums :) 

Pic
6. Koks laidos pobūdis turėtų būti, kad nebūtų nuobodu (galite jau žinomos laidos modelį įvesti) Čia įrašykite ko trūksta laidoms , ar komiškų situacijų, daugiau veiksmo,rimtumo, aktualumo paprastam žmogui, animacijos, ar kad įtrauktų į laidą žmones, vykdytu loterijas,akcijas miestuose, kalbintų žinomus žmones.. etc..? Kas Jums būtų įdomu ir netikėta?
Manau būtų įdomu visa Radžio biografija
Idomu turi but
kad butų ir juokinga ir gradu
Siaubo laidos, muzikiniai projektai
Nežinau
rodyti daugiau meksikietiškų serialų tokių kaip Marimar ar Meilės triumfas, nes būtent tokie serialai nuneša toliau nuo realybės ir leidžia paiilsėt
Humoro
idomu
muzikinė kaukė
Daugiau optimizmo,mažiau politikos ir su ją susijusios propagandos.Mažiau visokių radžių,valinskų ir chorų karų. Ir dau daug protingo,samojingo jumoro.
Humoro
kad savivaldybe kuo daugiau duotu butu
Net nezinau
dfgvb,./
-
zinomi zmones pvz:gyvenimas yra grazus
gh
Daugiau pasokojimų iš renginių vykstančių aplinkui.
Viso to, kas čia jūsų išvardinta, kaip tik ir netrūksta. Man būtų įdomu ir netikėta išmintingi žmonės protingoje laidoje.
Mažiau vaidybos.
Siek tiek brandesnio poziurio i vartotoja. Ziurovas laikomas kvailiu, kuriam viskas sueis. Butu daug idomiau ziureti intelektualias laidas, serialus, kurie kazka duoda, o ne uzmusa laika.
-
uym
nesidomiu
Daugiau komiškų situacijų.
Nezinau.
prasmės, gėrio, grožio, o ne "apatinių demonstravimo" visomis prasmėmis
Man tereikia daug sporto per tv
animuotos laidos
Iš informacinio pobūdžio laidų išmesti reklamą.
Truksta aktualumo, rimtumo
-
Norėtųsi daugiau rimtesnių laidų ir mažiau bulvaro, paskalų.
nezinau
nesvarbu
Moterys meluoja geriau, paslapciu namai.
.
Labiausiai ispudi sukelia, kuomet i situacijas yra pasitelkiami, kad ir garsus zmones, taciau jie dalinasi sava patirtimi, gyveniskomis situacijomis, nes taip ziurovas pritraukiamas daug stipriau
Laida turi būti ir linksma ir informatyvi, kadangi žiūriu dažniausiai mokslines laidas norėtųsi daugiau pagrįstų faktų, o ne „viena bobutė sakė, kad kita bobutė matė“ tipo komentarų
Laida turi būti ir linksma ir informatyvi, kadangi žiūriu dažniausiai mokslines laidas norėtųsi daugiau pagrįstų faktų, o ne „viena bobutė sakė, kad kita bobutė matė“ tipo komentarų
Apie laidos vedėjus: Norėtųsi matyti mažiau soliariuminių vyrukų ir labai nusibodo kvailų moterų tipažai. Kaip teigiamą laidos pavyzdį galiu paminėti E.Jakilaičio ir A.Valinsko laidas - aktualios, intelektualios, įdomiai pateiktos. Apie tiesioginio eterio vedėjus: Gražus duetas buvo Šapro ir Jurkutės - jis sarkastiškas ir profas, ji elegantiškai intelektuali.
Kad issitaisytum klaidas
Laidom truksta idomumo. Nes dabartines laidos apie nieka, pilsto is tuscio i kiaura
Trūksta rimtumo, profesionalumo iš laidos vedėjų ir prodiuserių pusės. Koks durnius gali žiūrėti laidą 'Kakadu' ar 'Radži ieško žmonos'? Tai yra visiškas laiko gaišimas. Žmonės žiūrėdami tokias laidas degraduoja. Normali laida turi būti pritraukianti, turėti profesionalius, charizmatiškus vedėjus, teikti NAUDINGĄ žmogui ir įdomią informaciją. Informaciją apie mūsų Žemę ir viską kas joje vyksta ir kas vyks. O ne apie tai kas su kuo gulėjo, kas kam pasipiršo ir t.t.
Sprendžiančios aktualias problemas, informatyvios, mokančios. Pvz: discover pobūdžio laidos, valanda su Čekuoliu ir pan.
Idomi laida butu ta, kuri keliautu po visus miestus, smagiai supazindintu su miesto izimybemis, garsiais zmonemis, istorija
tiesiog turetu buti siektiek humoro , kad nebutu nuobodu
daugiau tikrumo ir maziau vaidybos
-
Aktualumo paprastam žmogui.
Kad nebūtų nuobodu, laidos pobūdis turėtų būti ironiškas, sarkastiškas, intelektualus, dinamiškas, nuolat ,,atsinaujinantis'', besikeičiantis, informatyvus, įtraukiantis daugiau ,,liaudies'', o ne tuos pačius, nuobodžius LT pramogų pasaulio atstovus,kurių kasdienybė,patirtis, gyvenimas ir t.t. labai skiriasi nuo didžiosios auditorijos. Taip pat laidos sėkmę lemtų geras, įdomus, nenuobodus,protingas, kultūringas laidos vedėjas(-a) (kurių dabar labai trūksta... :D )
Paprastumo, tikslumo, mažiau pompastikos
nezinau net
maziau realybes sou, daugiau laidu ir serialu, kur galima konors ismokti.
atjautos atsitiktinumas
aktualumo paprastam zmogui, veiksmo.
Labiausiai patinka laidos apie kelionės,diskusijinės,gero kino ,rubrikos(kaip pvz; "Snobo kinas").
Ne banalios ir kvailos, ne apie "zvaigzdziu gyvenima" kad butu su vertybemis, kad rodytu gera pavyzdi auganciai kartai
Naudinga informacija. Visos tos pletkų apie zymius žmones laidos ima versti vemti.
Teigiamų dalykų daugiau. Apie tai, kad vyksta ir geri dalykai, kažką visiškai priešingo Žinių laidoms, nes jose tik negatyvas besiliejantis, ir peršantis mintį nusižudyt arba emigruoti.
Geriausia laida, kurią rodo tik rugpjūtį - Starkaus ir Radzevičiaus kelionės. Jei tokio pobūdžio laidų būtų daugiau - būtų nerealu.
Per platus klausimas.
Manau, jog trūksta aktualių temų, rimtumo.
laidos turetu buti "prusinancios" zmones. nebutinai rimtos, bet ir ne tokios kaip kakadu ar panasios. turetu dingti laidos apie "zvaigzdes", paskalas ir pan, kas vercia zmones nubuketi.
Mieliau renkuosi filmus, tada neturiu nuomonės šiuo klausimu.
Čekuolio laidos geriausios, bent jau prasmingos. Aišku kalba truputėli monotoniškai, tačiau labai įdomiau. O šiaip Lietuvoje mažai prasmingų laidų.
Daugiau komedijų ir siaubo.
Rimtumo, aktualumo, kūrybingumo.
Trūksta naujovių, pernelyg daug reklamų
Geras laidos vedejas. Vien nuo to priklauso dalis sekmes.
Trūksta komiškų situacijų, naujų projektų su šokiais, norėčiau laidos susijusios su dainavimu. Man trūksta paprastumo ir nenoriu, kad dvi savaites per skirtingas laidas gvildentų tas pačias temas (Venckienė, seimas ir t.t.) Norėčiau daugiau pramoginių laidų.
Akcijos, loterijos, diskusija su žiūrovais
nuo laidos priklauso ir nuo tos laidos prasmes. Kas butu idomu ir netiketa? Kazkas ko kitos laidos neturi.
Labai puiki rusiška laida "вечерний ургант", apie dienos aktualijas, vedėjas su labai skoningu humoru, daug įvairių siužetų ir rodoma kiekvieną dieną.
aktualumo paprastam zmogui,
Manau, kad linkmesniu situaciju
nebereikia isradineti dviracio, kai jis jau israstas, taigi.. manau turetu buti skatinama kreipti demesi i zmogu, taciau ziaurumas siais laikais daugumai yra idomesnis
komiškų situacijų, daugiau veiksmo,įtrauktų į laidą žmones,kalbintų žinomus žmones
zxcvbnm
zxcvbnm
Protingų laidų, skirtų žmonėms lavinti (Radži ieško žmonos VISIŠKŲ priešingybių).
Aktualumo, daugiau faktu , tyrimu , jei tai psichologine laida :)
Lyg ir nieko , užtenka visko
truksta juokingu situaciju ir profesionaliu zmoniu vedancias jas
humoro
Įdomi laida "Gyvenimas yra gražus".
Komišku įvykių, mažiau cenzūros ir limitų.
rimtumo,aktualumo paprastam žmogui
Rimtumo, aktualumo
linksmumo
Nesugalvojau atsakymo
How it's made? Monster Garage - dauguma laidų, roodomų per Disocvery
Originalumo
su įvairiais žvaigždžių nuotykiais.
padetu zmonem, pakeltu nuotaika
Kai prieina prie tavęs su kamera ir klausia/prašo paragauti, papasokoti ka manai apie kaž kokį filmą ir t. t.
1.Komiškų situacijų; 2.Veiksmo 3.Aktualumo
Rodo per daug bukinančių laidų (pvz.: 24 valandos), per daug laidų, kuriose nuolat kalba tomis pačiomis temomis (kokie blogi mūsų politikai, kur ir ką veikia Venckienė ir pan). Geriau rodytų daugiau kelionių, pažintinių laidų.
.
Man idomu viskas.
Manu, kad vienas iš svarbiausių aspektų charizmatiški vedėjai. Taip pat išsamumas, kokybė, naujas požiūris į senus dalykus.
Mano mėgstamiausia laida Top gear nes ji įdomi, juokinga
Be Tabu, Raketa, Orbita Patruliai
-
Konkrečiai trūkumų pateikti negaliu, nes žiūriu tik laidas ir serialus/filmus, kurie mane domina.
laida turetu sudominti pateikdama tikrai naudinga ir informatyvia medziaga. Turetu buti issakoma nuomone toje srityje issilavinusiu ar pan. zmoniu. Truksta is esmes profesionalumo, lt laidos kvailos
Aktualumo paprastam žmogui, daugiau veiksmo,rimtumo.
Kas man butu netiketa? Kas cia per klausimas... Nieko gero nesitikiu is lietuvisku laidu. Manau ir nebus nieko gero, nes tiek lesu tikrai netures, kad mane sudomintu. Smagu matyt gera humora, veiksma su daug efektu, izymius zmones (ne lietuvius, jie nera izymus)
reikia daugiau veiksmo, sudominimo, kad žiūrovas nesėdėtų prie televizoriaus naudodamas jį kaip ,,migdomuosius" o kaip dalyką kuris skatina mąstyti. trūksta komedinių situacijų. Natūralumo televizijoje.