gabrielenomg
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

TURISTINĖS VIETOVĖS PASLAUGŲ KOKYBĖS IR PASITENKINIMO ĮTAKA KETINIMUI PAKARTOTINAI LANKYTIS VIETOVĖJE

Esu Vilniaus universiteto Globalios rinkodaros studentė ir rašau bakalauro darbą apie turistinės vietovės paslaugų kokybės ir pasitenkinimo įtaką ketinimui pakartotinai lankytis vietovėje. Šio tyrimo metu nagrinėjama turistinė vietovė yra Italija. Jūsų atsakymai yra konfidencialūs ir bus naudojami tik šio bakalauro darbo tyrimo tikslui pasiekti. 

1. Ar teko lankytis Italijoje?
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų išsilavinimas:
4. Jūsų lytis
5. Jūsų mėnesinės pajamos:
6. Kiek kartų keliaujate į užsienį per metus?
7. Ar mėgstate pakartotinai lankytis toje pačioje turistinėje vietovėje?
8. Prašau Jūsų išreikšti savo nuomonę apie tai, ko tikitės keliaudami į Italiją. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.
9. Prašau pateikti savo nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę, kai keliaujate į Italiją. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.
10. Žemiau pateikti teiginiai susiję su Italijoje teikiamų paslaugų verte. Prašau pateikti savo nuomonę apie šiuos teiginius. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.
11. Prašau išreikšti savo nuomonę apie savo patirtį Italijoje. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.
12. Žemiau pateikti teiginiai susiję su lojalumu Italijai. Prašau pateikti savo nuomonę apie šiuos teiginius. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.
13. Prašau pateikti savo nuomonę apie Jūsų ketinimą sugrįžti į Italiją. Jei visiškai sutinkate, pažymėkite 5, jei sutinkate - 4, jei nei sutinkate, nei nesutinkate - 3, jei nesutinkate - 2, jei visiškai nesutinkate - 1.

Anketos meniu

Kita anketa »