Userdovile0321
Vieša
Pranešti

Tėvų elgsena ūmiai susirgus 6-36 mėn. vaikui

GERBIAMI TĖVELIAI!

Gerbiama (-s) Respondente, mes, Dovilė Jasiūnė ir Lukas Pajėda, esame Vilniaus universiteto šeimos medicinos rezidentai ir domimės ūmiais 6 -36 mėnesių amžiaus vaikų susirgimais.  Mūsų tikslas sužinoti, kokios informacijos trūksta tėvams, auginantiems vaikus nuo 6 mėnesių iki   3 metų.  Jei tyrimas pavyks, jo išvadomis pasidalinsime el. paštu, todėl kiekvieno Jūsų indėlį labai vertiname. Maloniai prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. 

Tyrimas yra anoniminis, anketoje Jūsų pateikta informacija bus panaudota tik apibendrintai statistinei duomenų analizei atlikti. Pažymėkite (apibraukite) ar įrašykite tinkamą variantą (atkreipkite dėmesį, jog kai kuriuose klausimuose galimi keli, Jūsų nuomone, svarbiausi atsakymo variantai). 

 Atkreipiame dėmesį, jei turite du ir daugiau vaikų, ir daugiau nei vienas iš jų patenka į 6-36 mėn. intervalą, pasirinkite vieną iš jų atsakydami į 4-22 klausimus. 4 klausime pažymint vaiko, kuriuo vadovaujantis atsakinėsite į toliau pateiktus klausimus, amžių.  

 Dėkojame Jums už skiriamą laiką!

1. Jūsų amžius metais:
2. Jūsų išsilavinimas:
3. Kiek turite vaikų?
4. Vaiko amžius (turintiems 2 ar daugiau vaikų, žymėkite vieno vaiko amžių, kuriuo vadovaujantis atsakysite į toliau pateiktus klausimus):
8. Ar Jūsų veiksmai skiriasi kuomet aptinkate vaiko temperatūrą 38.5◦C ir daugiau dieną ir vakare (nuo 20 val)?
9. Ar Jūsų veiksmai skiriasi kuomet aptinkate vaiko temperatūrą 38.5◦C ir daugiau darbo ir nedarbo dienomis (savaitgaliais/šventinėmis dienomis)?
22. Ar vaikui ūmiai susirgus duodate homeopatinių vaistų?
23. Kiek kartų per paskutinį pusmetį vaikas sirgo (išskyrus slogą be karščiavimo)?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų4441458
Atsakymų0145

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »