UserTekantiupe
Vieša
Pranešti

Sveikatai palankios elgsenos ryšys su asmenybės ypatumais (18-22 m. jaunimo)

Sveiki,

esu Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų studentė Reda Valiūnaitė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas daugiau sužinoti apie jauno amžiaus žmonių sveikatai palankią elgseną bei jų asmenybės ypatumus (darbo vadovė - dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė).

Jūsų nuomonė tyrimui labai svarbi, todėl būčiau dėkinga jei atvirai ir nuoširdžiai atsakytumėte į klausimus. Atsakinėjimas į klausimyno klausimus Jums užtruks iki 15 min., tačiau Jūs turite teisę atsisakyti dalyvauti tyrime bet kuriuo metu. Anketa yra anoniminė, todėl užtikriname Jūsų konfidencialumą. Gauti duomenys bus naudojami apibendrinti ir tik mokslo tikslais (rengiant baigiamąjį darbą, mokslinį pranešimą ar straipsnį).

Kilus klausimams dėl tyrimo, galima kreiptis į tyrimo autorę Redą Valiūnaitę (el.p.reda.valiunaite@stud.vdu.lt) arba jo vadovę dr. K. Žardeckaitę-Matulaitienę  (el.p.kristina.zardeckaite-matulaitiene@vdu.lt).

Jūsų lytis
Išsilavinimas
Šeimyninė padėtis
Kaip Jūs rūpinatės savo sveikata?
Perskaitykite teiginį ir pažymėkite vieną, Jums labiausiai tinkantį, atsakymo variantą.
Žemiau pateikiami teiginiai yra susiję su religingumu. Prie kiekvieno teiginio pažymėkite vieną labiausiai Jums tinkantį atsakymą.
6. Labiau norėčiau bažnyčioje lankytis:
Prie kiekvieno teiginio pažymėkite vieną labiausiai Jums tinkantį atsakymą.
Žemiau yra pateiktos kai kurios savybės, kurios Jums gali būti būdingos arba nebūdingos. Prie kiekvieno teiginio pažymėkite vieną skaičių, nurodantį, kuria dalimi sutinkate ar nesutinkate su tuo teiginiu. Manau, kad esu...

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų034
Atsakymų02

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »