Usereip20
Results201
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

SUMANUS KAIMAS LIETUVOJE

Gerb. EKSPERTE,  

Vytauto Didžiojo universiteto, Žemės ūkio Akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto tyrėjų grupė atlieka tyrimą dėl Sumaniųjų kaimų koncepcijos įgyvendinimo Lietuvoje. Projekto tikslas - sukurti Lietuvos kaimo vietovių aplinką atitinkančią Sumaniojo kaimo koncepciją. Šios vietos veiklos grupių ir rajonų vietos savivaldos atstovų apklausos tikslas – nustatyti Sumanaus kaimo iniciatyvas, potencialą ir vystymo sritis.  

Jūsų nuomonė yra labai svarbi, nes padės suformuluoti siūlymus dėl Sumanaus kaimo paramos priemonės modelio  ir jo integravimo į LEADER priemonę,  nustatyti, svarbiausias poreikių sritis bei parengti Sumanaus kaimo projektų pavyzdžius, pasiūlyti sumaniųjų kaimų projektų poveikio (pokyčių) kaimo vietovei vertinimo mechanizmą.  

Užtikriname anketos anonimiškumą ir tikimės nuoširdaus bendradarbiavimo. Jūsų atsakymai bus naudojami tik tyrimo rezultatams apibendrinti.  

Jūsų nuomonę atitinkančius atsakymus žymėkite taip, kaip nurodyta prie klausimų. Jeigu nei vienas iš atsakymų neišreiškia Jūsų požiūrio, savo nuomonę parašykite tam tikslui paliktoje eilutėje, kur įrašyta „Kita“. 

Dėkojame už Jūsų atsakymus!

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »