UserGintare.Bendinskaite
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Studentų karjeros sprendimų saviveiksmingumo, identiteto profesijai, pasitenkinimo studijomis ir studijų rezultatų sąsajų tyrimas

Sveiki! Esu Gintarė Bendinskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Organizacinės psichologijos, antrosios pakopos studijų studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kuriuo norėčiau ištirti karjeros sprendimų saviveiksmingumo, identiteto profesijai, pasitenkinimo studijomis ir studijų rezultatų sąsajas. Teiginius įvertinkite nuoširdžiai, neskubėdami, gerai juos apgalvokite, čia nėra teisingų ar klaidingų atsakymų. Žymėkite tik vieną atsakymo variantą.

Ši anketa yra anoniminė, surinkti duomenys bus apibendrinti ir naudojami tik moksliniais tikslais. Anketą užpildyti užtruks 5 - 8 min.

Tyrime prašau dalyvauti tik MAGISTRANTŪROS studentus!

Žemiau pateikiami teiginiai, kuriuos įgyvendinti Jums gali būti lengva arba sunku. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir įvertinkite kaip Jums būtų lengva ar sunku jį įgyvendinti.
Žemiau yra pateikiami teiginiai su kuriais Jūs galite sutikti arba nesutikti. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir įvertinkite kuria dalimi Jūs sutinkate ar nesutinkate su tuo teiginiu.
Žemiau pateikiami teiginiai susiję su pasitenkinimu studijomis. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir įvertinkite kokia dalimi sutinkate arba nesutinkate su tuo teiginiu.
Jūsų lytis?
Kursas, kuriame studijuojate?

Anketos meniu

Kita anketa »