stresas darbe

kursiniam darbui
jusu komentarai pasiulymai apie stresa darbwe
Labiausiai žlugdo, nes nežinom, kur kreiptis, nes vadovė, nors ir laikinai einanti pareigas, rezga įvairias intrigas, norėdama užimti laisvą etatą, iškraipo informaciją, arba ją apriboja. Yra pasitaikę atvejų, kad grasino keletui išmesti iš darbo, nes visos darbuotojos parašė ir pasirašė pageidavimą, kad pareigose liktų konkretus mūsų vertinamas ir pageidaujamas žmogus, - kaip mes drįsome. Aukštesniems viršininkams gerinasi, įtariam, juodindama ir menkindama mūsų darbą, nors mes tikros, kad dirbame nuoširdžiai ir sąžiningai. Blogiausia, kad tas žmogus turi viršininko palaikymą, ir manipuliuoja hierarchija,- kad neturim teisės sprendžiant problemas jos apeiti. Darbovietė profsąjungos neturi (negali turėti). Esant atlyginimų kategorijų pertvarkai, visoms (mūsų darbuotojos - moterys) parašė žemesnę kategoriją (A2), nors didesnė dauguma yra A1. Toks jausmas, lyg bandytų keršyti. Praeityje yra buvę, kad atleido žmones, kurie tikrai buvo geri užsirekomendavę specialistai, ar turintys tris vaikelius ... tiesiog. Ką daryti? Žmonės bijo likti atpirkimo ožiais.
Vadovas turi visapusiškai palaikyti savo darbuotoją. Turi išklausyti, stengtis suprasti, o ne vien ištisai skaityti moralus.
Komandiruotės trukdo kurti asmeninį gyvenimą
OJ oj kiek klaidu
nera ju
komentarus,kaip mazinti stresa darbe turetu pateikti vadovai
nieko neturiu
ne kokie
stresas priklauso nuo nusiteikimo, jai zmogus yra gerai nusiteikes jis mikliai dirba darbus jauciasi padares kazka naudingo ir aklip pavargsta nejaucia streso o kaip tik yra laimingas nes jauciasi nuveikes akzka naudingo. nusiteikite dienai gerai ir streso nebus nes tik tada kada zmlogus blogai nusiteikes mano kad akzko neismoko, ar nepadare, ar negraziai atrodo tokiais atvejais nuolat kam,uoja stresas.
achenaio
Jokie
na net nezinau nors ir yra pasiulymu,bet jie neiskyla jie savaime ateina ir pamatai kas dedasi aplink ir kas gali detis
kartais per žiauru
nezinau
Stresa dazniausiai sukelia darbdaviai, norint sumazinti stresa reikia pirmiausia dirbti su vadovais.
per didele anketa labaj nuobodu atsakineti :((((