UserBelias
Privati
Pranešti

SPECIALIŲJŲ PEDAGOGŲ APKLAUSOS ANKETA

 Gerbiamieji pagalbos mokiniui Specialistai!

Maloniai prašome užpildyti šią anketą, kuria siekiama išsiaiškinti pagalbos mokiniui specialistų darbo sunkumus, sąlygas, jų ypatumus ir darbo kokybę dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniais. Anketa yra anoniminė (duomenys bus panauduoti tik rašant magistro darbą). Pasirinktą atsakymą pasižymekite.

 

Kilus klausimams, rašykite: ana.maria.belias@gmail.com

Vilniaus universitetas, Socialinio darbo katedra

 

 

IŠ ANKSTO NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU JUMS

UŽ SUTEIKTĄ INFORMACIJĄ IR VERTINGA PAGALBĄ!

 

Pic
Jūsų lytis:
Jūsų amžius
Mokyklos dydis
Ar gyvenimo kokybė (individo vaidmens gyvenime suvokimas, atsižvelgiant į kultūrines, vertybines gyvenamojo meto sistemas bei į asmeninius tikslus, viltis, gyvenimo bei elgesio normas bei interesus, kurie priklauso nuo fizinės sveikatos, psichologinės būsenos, nepriklausomybės laipsnio, socialinių santykių, aplinkos faktorių bei asmeninių įsitikinimų) turi įtakos specialiojo pedagogo darbo efektyvumui?
Ar vidinė darna (asmens sugebėjimą suvokti jį supantį pasaulį kaip suprantamą, valdomą ir prasmingą) turi įtakos specialiojo pedagogo darbo efektyvumui?
Ar patiriate stresą darbę?
Su kokiais sunkumais susiduriate specialiojo pedagogo darbe? (kiekvienam teiginiui parinkite Jums tinkamą atsakymą ir jį pažymėkite)
Ar esate patenkinti savo darbo sąlygomis?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0550
Atsakymų024

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »