Userweketeyr
Vieša
Pranešti

Socialinių tinklų naudojimo, perfekcionizmo ir nuovargio sąsajų tyrimas

Gerbiamas (-a) respondente,

Esu Viktorija Butkutė, Vytauto Didžiojo Universiteto, Socialinių mokslų fakulteto, sveikatos psichologijos II kurso magistrantūros studijų programos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas nustatyti socialinių tinklų naudotojų, jaunų suaugusiųjų probleminio socialinių tinklų naudojimo, perfekcionizmo bei nuovargio sąsajas. Kviečiami dalyvauti visi jauni asmenys nuo 18 iki 29 metų amžiaus. Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl būčiau dėkinga, jog atsakytumėte į Jums pateikiamus klausimus. Ši anketa yra anoniminė, bus laikomasi konfidencialumo ir anonimiškumo principų, duomenys bus panaudoti tik moksliniams tikslams ir viešinami apibendrinti. Tyrimo anketos pildymas vidutiniškai gali trukti nuo 10 iki 20 min.

Kilus klausimams, pastebėjimams ar poreikiui sužinoti apibendrintas tyrimo išvadas, galite kreiptis el. paštu į: tyrimo vykdytoją Viktoriją Butkutę [email protected]  arba tyrimo mokslinį vadovą Lekt. dr. Loretą Zajančkauskaitę-Staskevičienę [email protected]

Jūsų lytis?
Jūsų gyvenamoji vieta
Jūsų užsiėmimas, darbinė (profesinė) veikla
Kokiais socialiniais tinklais naudojatės dažniausiai?
Žemiau rasite keletą klausimų apie Jūsų ryšį su socialiniais tinklais ir jų naudojimu („Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir panašių). Pasirinkite atsakymo alternatyvą kiekvienam klausimui, kuris geriausiai apibūdina Jus. Kaip dažnai per pastaruosius metus Tu. . .
Žemiau pateikti teiginiai apie asmenybės charakteristikas ir bruožus. Prašome atidžiai perskaityti kiekvieną teiginį ir nuspręsti sutinkate ar nesutinkate su šiuo teiginiu. Jei jūs visiškai sutinkate su teiginiu – rinkitės 7, jei visiškai nesutinkate – rinkitės 1; jei nesate kategoriškai apsisprendęs – rinkitės tarpinius skaičius tarp 1 ir 7; jei negalite apsispręsti arba jūsų nuomonė neutrali – rinkitės 4.
Užduodami šiuos klausimus, mes norime sužinoti apie Jūsų savijautą pastaruoju metu. Prašome pasirinkti atsakymą, kuris geriausiai tai nurodo. Kuo labiau Jūs nesutinkate su teiginiu, tuo rinkitės arčiau sakinio „Ne, tai netiesa“ (dešinėn) ir atvirkščiai – jei sutinkate su teiginiu, tuo arčiau sakinio „Taip, tai tiesa“
Ar pasikeitė Jūsų įprastos veiklos intensyvumas per pastarąsias 2 savaites?
Ar per pastarąsias 2 savaites patyrėte nuolatinę įtampą ir nuovargį?
Ar pastaruoju metu užsiimate varginančia veikla?
Ar socialinių tinklų naudojimas bei pateikiama perteklinė informacija Jums kelia įtampą ir išsekimą?
Ar pasikeitė naudojimo intensyvumas socialiniais tinklais per pastarąsias 2 savaites ?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų125125
Atsakymų218

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »