Userrtpetronyte481
Vieša
Pranešti

SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUDOJIMAS SIEKIANT PASKATINTI RELIGINĮ ĮSITRAUKIMĄ.

Gerb. Respondente.

 

Ši apklausa yra apklausos SOCIALINIŲ TINKLŲ ĮTAKA RELIGINIAM VISUOMENĖS ĮSITRAUKIMUI papildymas. Net, jeigu nedalyvavote apklausoje, maloniai kviečiu atsakyti į šią anketą. Ši apklausa padės nustatyti, ar socialiniai tinklai Facebook ir Instagram gali būti naudojami religinio įsitraukimo skatinimui. 

Anketoje surinkti duomenys bus panaudojami rengiant baigiamąjį rašto darbą tema „Religinio visuomenės įsitraukimo skatinimas skaitmeninėmis komunikacijos priemonėmis.“ Respondentai nėra išanksto klasifikuojami, atranka yra atsitiktinė. Pildydami šią anketą užtruksite 2-4 minutes, todėl prašome į visus klausimus atsakyti iš karto. Visi anketoje pateikiami duomenys yra anoniminiai. Jeigu, nuspręsite sudalyvauti ir pirminėje apklausoje, tai atlikti galite čia - https://apklausa.lt/f/socialiniu-tinklu-itaka-religiniam-visuomenes-isitraukimui-ybflmjb.fullpage

Ar socialiniuose tinkluose susiduriate su religinių bendruomenių grupių( Pvz: Religija.lt) turiniu?
Ar prisijungtumėte prie socialinių tinklų grupės, kuri dalijasi religinėmis naujienomis ar religinės bendruomenės organizuojamais renginiais?
Ar socialiniuose tinkluose susiduriate su dvasininkų skelbiamu turiniu?
Ar Jums būtų aktualu, kad Jūsų miesto/miestelio dvasininkai naudotų socialinius tinklus organizuojant diskusijas visuomenei aktualiomis temomis?
Šiuo metu, socialiniuose tinkluose vienas aktyviausių dvasininkų yra Algirdas Toliatas, ar esate susidūrę su jo skelbiamu turiniu?
Ar Šv. Mišių transliavimas socialiniuose tinkluose paskatintų Jus dažniau dalyvauti pamaldose?
Ar prisijungtumėte prie socialinių tinklų grupės, kuri bendradarbiaujant su dvasininkais rengtų diskusijas visuomenei aktualiomis temomis?
Ar prisijungtumėte prie socialinių tinklų grupės kuri bendradarbiaujant su dvasininkais dalintųsi savanorystės ar kitais asmens užimtumo projektais?
Koks Jūsų amžius?
Kokia Jūsų lytis?
Koks Jūsų išsilavinimas?