Senatvės baimės raiška skirtinguose amžiaus grupėse

Gerbiamieji,

Aš, Vilniaus universiteto gretutinių psichologijos studijų ketvirto kurso studentas Martynas, atliekų baigiamąjį bakalauro darbą. Jo metu norių išsiaiškinti, ar pasireiškia baimės jausmas skirtinguose amžiaus grupės kuris yra sukeltas senėjimo/senatvės bijojimo. Noriu Jus patikinti, jog nėra nei teisingų nei klaidingų atsakymų, anketa anonimiška, o pristatant šio bakalauro tyrimo rezultatus bus naudojami tik apibendrinti visų respondentų atsakymai. Būčiau labai dėkingas, jei atsakytumėte į visus anketos klausimus, jos pildymas užtruks apie 15 minučių. Tai pat laukių ne tik Jūsų atsakymų, bet ir pastabų apie anketą ir jos klausimus. Jūsų pastabų pagrindu klausimai bus tikslinami arba keičiami. Pastabas pažymėkite prie atitinkamų klausimų arba tam skirtoje vietoje anketos pabaigoje. Pabaigus pildyti anketą, prašome ją atiduoti tyrimo vykdančiųjų tai yra man.

Ačiū už Jūsų skirtą man laiką.

Instrukcija:

Anketoje bus pateiktas 11 klausimų su atsakymo variantais. Visuose klausimuose, jei neparašyta kitaip, reikia apibraukti raidę, žyminčią, Jūsų nuomone, tinkamą atsakymą.

Įsivaizduokite jog turite galimybe nesenti, ar Jus ja pasinaudosite ar ne? ir kodėl?
Norėčiau pasinaudoti, nes nesenti būtų nuostabu, antra vertus kai pagalvoju , kad aš išlikčiau to paties amžiaus o mano artimieji ne, kad tektų matyti kaip jie sensta ir serga, miršta, tai tikrai nebūčiau laiminga. Atsisakyti galimybės būtų sunku, bet ko gero atsisakyčiau jos.
nes jaunas priimtiniau nei senas daugeliu atzvilgiu
Taip ir 90% žmonių šitą galimybė irgi pasinaudotų, nes daugelis nori būti jauni.
Ne, nes mano artimieji sens
TAI NATŪRALUS ŽMOGAUS GYVENIMO PROCESAS. TAIP TURI BŪTI.