Šeimos medicinos rezidentų apklausa

Sveiki, mieli kolegos, norėtumėme, kad prisimintumėte mūsų. šeimos medicinos rezidentų, susitikimą ir išreikštumėte savo nuomonę apie jį :)

Jūsų vyresni kolegos,

Viktorija, Kristina ir Aurimas

Jeigu atsakėte, kad "taip", argumentuokite trumpai kodėl.
informacija apie kai kuriuos ciklus, kur ką geriau rinktis. Psichologiška parama, pagalba ir draugiškumas- padaro lengvesnį įsiliejimą į bendruomenę. Mažiau išgąsčio.
Ateini "šviežias" ir nelabai daug žinantis kur, kaip ir kada. Šis susitikimas leido nusiraminti, išgirsti vyresnių patirtį, nuomonę, patarimus.
Buvo atsakyta į daug aktualių klausimų :)))
Pateikė informacijos iš rezidentų pusės, ko galima tikėtis rezidentūros metu ir kur galima kreiptis pagalbos kilus klausimų.
Nes trumpai supažindino su esamų rezidentūros studijų tvarka. Ir labai padrąsino.
sužinojau plačiau apie galimybes išvažiuoti į konferencijas, motyvavo važiuot, visai kitos požiūris pasirodė į mainų programą Anglijoje. Labiausiai džiaugiuosi užmegsta draugyste, dėl ko jaučiuosi drąsesnė.
Labai svarbu yra jausti palaikymą iš vyresnių. Smagu kai yra žmonės, kurie patys siūlosi padėti, informuoja apie bendrą tvarką. Labai jums ačiū, kad savo buvimu griaunat sovietinį palikimą,kur visi išsibarstę kas sau o norite sukurti stiprią, vieningą bendruomenę,kur nebaisu klausti ir kartu tobulėti.
Aptarėme aktualius klausimus, išgirdome patarimų ir sužinojome į ką galime kreiptis iškilus klausimams;)) Ačiū Jums už tai!
Pateikėte info, kurios anksčiau niekas nesakė.
Tik retos rezidentūros kryptys rūpinasi savo jaunesnias kolegomis, tad jūsų parodytas dėmesys, duoti patarimai išties džiugina.:)
Nes niekas daugiau normaliai nesupažindino iš realistinės pusės
Pozityviai nuteikė. Buvo informatyvus. Žinom, kad galime kreiptis kilus klausimams. Motyvavo
Suteikė informacijos apie papildomos veiklos galimybes, išvykimą į konferencijas, padrąsino rezidentūros pradžioje.
Info apie finansuojamas konferencijas, erasmus, " mikroklimato" seimos klinikoje gerinimas :))
Buvo įdomu išgirsti Jūsų patirtį, taip pat kur kas ramiau, kai žinai, kad tu čia ne vienas ir kad yra į ką kreiptis :)