Savitarnos restoranai

8. Kaip vertinate muziką restoranuose? Kokią norėtumėte girdėti bepietaudamas/a ?
Andrius Vyšniauskas Liepa 15 d, 2009Lietuvos ir kitų ES valstybių suigylnimas ekonominės krizės sąlygomis yra toli gražu trumparegiškas. Turtingos ir aukštus finansinius pajėgumus turinčios Vakarų valstybės turi žymiai geresnes sąlygas skolintis. Daugelis yra sukaupusios nemažus finansinius rezervus (beja tai padarė ir Estija), o tai padeda toms valstybėms nedidinti mokesčių ir skolinantis finansuoti įvairias verslo šakas. Lietuvos pasiskolinimo galimybės yra prastos, palūkanos didelės ir jei šiuo metu imtumėmės beprotiškai skolintis, tai reikštų, jog krizė tęstūsi labai ilgai, nes tektų grąžinti milžiniškas paskolų palūkanas, kurios biudžetą tiesiog skandintų, kaip nereikalingas balastas. Dėl turizmo verslo sektoriaus, tai šalys, kurios patiektos pavyzdžiais turi labai gerai išvystytą turizmo infrastruktūrą, tai yra didžiulė jų biudžeto pajamų dalis ir vienas pagrindinių verslų. Pavyzdžiui Lenkijos, Čekijos ir Slovakijos savo ekonomika remiasi pramone, todėl šios valstybės į ją ir investuoja. Nelyginkime Vilniaus senamiesčio su Paryžiumi ar Druskininkų pušynų su Alpėmis ir jų eglynais.Tai visiškai ne vienreikšmiai dalykai. Jei norima plėtoti turizmą Lietuvoje, teks surasti specifinę sferą, kuri sudomintų turistus ir gebėtų konkuruoti su Vakarų turistiniais centrais. Ir čia nepakaks pasakyti, kad mūsų miškai ar ežerai gražūs. Taip, jie gražūs. Mums gražūs, tačiau tokių grožybių galime atrasti kiekvienoje valstybėje, o unikalumo, pripažinkime, mums trūksta.
Nuotaikingą, bet netriukšmingą,populiaoią tuo metu
Neutralią, foninę
Galetu buti ir geresne...gal noreciau gyvos, bet kas imsis organizuoti...
lengva, leidziancia susikalbeti
ramią muziką
man nerupi tik,kad butu lady gagos dainu tai kaip arbatpinigius paliksiu visa graža
romantiska
Dazniausiai nekreipiu demesio i muzika. Mielai klausyciau siuolaikiska, esancia geriausiuose desimtukuose. Nepatinka lietuviskos.
pietaujant darbo diena muzika galetu buti rami, bet ne tokia per kuria imtu miegas, neikiri ir "optimistiskai nuteikianti"
gerai, Jazz
Visai nieko,man patiktu.Turbut,kad ji tave atpalaiduoja.
Noreciau girdeti roka.
na knesvarbu kokia ten muzika gr nesilankisiuse iruoja nes vistiek as nesilankau tokiuosia ir nei neketinu ten lankintis
lklkl
galėtų būti tik bardų muzika
Kadangi pietus metas kai sustoji begti,truputi atsiplesi nuo mastymu apie kasdieninius reikalus,tad turetu buti rami,nepergarsi.
Nesvarbu
aromantiska
priklauso nuo interjero ir pacio restorano =)
melodijas be zodziu
geru linksmu:)romantisku-vekare
Linksmą, jaunatvišką
manau gera
Ramią
Muzika labai svarbi, norisi ramios, bet kad nesigirdėtų aplinkinių šaukštų skambesio :)
man patinka kai groja gyva muzika,jazz,retro
niekada neatkreipiau į tai dėmesio, retai lankausi, o ir einu ne muzikos, o greitai pavalgyti, svarbu kad nebūtų per garsi ir netrukdytų
vandens ciurlenimas, rami, melancholiska muzika.
muzika turėtų būti rami, "foninė"
Tik ne jazz'ą
Lengvą, lyrišką ir instrumentinę. Nors muzika priklauso nuo restorano ir nuo pietų meto. Per pietus, manau, turėtų skambėti vienokia, o vakarienės metu visai kitokia.
pigaus popsiuko galėtų būti mažiau
Ramia, malonia ausiai.
Man ji neturi jokios reikšmės
Muziką vertinu blogiau nei vidutiniškai, bet ne blogai. Muzika turi būti neįkyri. Soft rock, blues ir pan.
negarsia
ramia, atpalaiduojancia.
ramia, neikyria
neįkyrų pianiną
viskas gerai
Kad ir radija
Prastokai. Per pietus galbut isvis noreciau negirdeti muzikos.
Negarsia, svelnia
svarbiausia, kad butu ne per triuksminga ir ne is lietuviskos estrados... labaiusiai patinka neipareigojanti house ar lounge stiliaus muzika