Usernuolaidubankas.lt
Vieša
Pranešti

Santechnikos, šildymo, inžinerinių sistemų prekės.

Sveiki, ADMA santechnikos, šildymo sistemų, inžinerinių sistemų parduotuvė Kaune teiraujasi, ar pakankama šių prekių pasiūla Kaune?

ADMA santechnika, šildymo, inžinerinės sistemos

 

ADMA parduotuvėje Kaune pirkėjus nustebins gausus šildymo, inžinerinių sistemų, santechnikos prekių asortimentas:

 

Šildymas, šildymo sistemos

 

Tai šildymo katilai, šilumos siurbliai, saulės kolektoriai, radiatoriai, akumuliacinės talpos, vandens šildytuvai, išsiplėtimo indai, cirukuliaciniai siurbliai, rankšluosčių džiovintuvai, kolektoriai, kolektorinės spintelės, šildymo valdymo sistemos.

 

Santechnikos prekių gausa

 

Vonios, santechninė keramika, dušo kabinos ir durys, dušo padėklai, vandens maišytuvai, dušo sistemos, vonios kambario aksesuarai, potinkinės sistemos, plautuvės, sifonai, trapai, jungtys, žarnelės ir kt.

 

Inžinerinės sistemos

 

Siurbliai, išsiplėtimo indai vandentiekiui, vandens filtrai ir nukalkintojai, vamzdynų sistemos, nuotekų valymo sistemos ir jų priedai, ventiliai, sklendės, atbuliniai vožtuvai, žalvarinės jungtys, vamzdžių izoliacija, vandens apskaitos prietaisai ir kt.

 

Mes įsikūrę Kaune, Raudondvario pl. 78. Dirbame pirmadieniais - šeštadieniais. Jeigu ieškote santechnikos prekių, vonios kambario įrangos, šildymo katilų ar šildymo bei inžinerinių sistemų, kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę ADMA ir išsirinkti Jums tinkamas prekes iš gausaus asortimento.

 

Geriausią kokybę rinkitės GERIAUSIA KAINA!

 

Daugiau informacijos: http://www.adma.lt

Tel. +370 37 260623

 

El. Paštu: info@adma.lt

Ar turite savo mėgstamą santechnikos prekių parduotuvę Kaune?
Ar pirkdami šildymo katilą savo namams renkatės:
Ar Jus tenkina inžinerinių sistemų pasirinkimas Kaune?