Rent Your Trend

Esame jaunosios verslininkės Urtė ir Gintarė. Šia trumpa anketa siekame iškirti mūsų siūlomos naujos paslaugos paklausą ir potencialių vartotojų požiūrį į mūsų idėją. Apklausomje minimas Vinted yra Lietuvos startuolių platforma, kurioje galima parduoti, pirkti, dovanoti nenešiojamus rūbelius ir taip ištuštinti savo spintą nuo  nereikalingų daiktų bei užsidirbti. Kadangi moterims būdingas bruožas yra tas, jog jos turi kiekviena proga užsidėti skirtingą suknelę, todėl siūlome įtraukti į Vinted proginių suknelių nuomą (gimtadieniui, kalėdų vakarėliui, išleistuvėms, pamergėms, paskutiniam skambučiui ir t.t.), nes dažnai moterys išleidžia nemenkus pinigus, bet po to neturi kur antrą kartą panaudoti įsigytos suknelės.

Ačiū už Jūsų skirtą laiką:)

Pic
Ką manote apie suknelių nuomą per vinted.lt platformą?
aktualu toms, kurios iššvaisto daug pinigų suknelių pirkimui
Be nuomuones
Nesinaudoju
Neturiu nuomonės
Vinted.lt, mano nuomone, yra skirta parduoti savo nebenešiojamus/išaugtus/netikusio dydžio/ ar dėl kitų priežasčių nebedėvimus drabužius. Manau, jog proginių suknelių nuomai derėtų pasirinkti kitą pardavimo būdą. Juk tendencijos keičiasi, daug kas išeina iš mados, o progines sukneles, kurias esame pirkusios laikome iki tol, kol jos tampa nebemadingos su viltimi ją užsidėti dar kur nors.
Manau, kad suknelės greit susidėvėtų, atsirastų dėmių, tad suknelę nuomoti galima būtų vos 2-3 kartus iki galutinio sudėvėjimo ir neestetiškos išvaizdos.
Jeigu sukneles yra geros bukles ,tai manau galima butu nuomotis.
Neturiu nuomonės
Teigiama nuomonė, bet pati asmeniškai nesinuomočiau, kadangi mėgstu nešioti tik savo rūbus.
Nesinuomuociau jokios sukneles internetu jos nepamacius realybeje , jaigu reikia sukneles vadinasi progai o nemanau kad panele nori atrodyti beskoningai vakarelyje , vestuvese, ar pan
Neturiu nuomonės
negirdejau apie tokia galimybe anksciau todel neturiu nuomones
nežinau nesinuomavau
Nemanau kad gerai, geriau parduot
kas yra proginė suknelė? tai puošnesnė suknelė ar tokia, kurią rengtumėtės tik per vestuves?
Ne visais galima pasikliauti dėl kokybės ir pačios suknelės stovio.
Neišbandžiau