Userwikavivo
Vieša
Pranešti

Radviliškio rajono suaugusiųjų neformaliojo mokymosi poreikių tyrimas

Gerbiamas respondente,

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, siekdamas išanalizuoti ir empiriškai atskleisti bei nustatyti Radviliškio rajono suaugusiųjų neformaliojo mokymosi poreikius ir parengti programas šių poreikių tenkinimui, atlieka Radviliškio rajono neformaliojo suaugusiųjų mokymosi  poreikių tyrimą. 

Tyrimo tikslas – nustatyti Radviliškio rajono suaugusiųjų neformaliojo mokymosi poreikius ir parengti rekomendacijas šių poreikių tenkinimui.

Anketa yra anoniminė. Vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Tyrimo rezultatai bus skelbiami tik statistiškai apibendrinti.  Maloniai prašome atsakyti į visus anketos klausimus. Pažymėkite labiausiai Jūsų nuostatas, patirtį bei nuomonę atitinkantį atsakymo variantą, o jei tarp pasiūlytų variantų tokio nerasite – įrašykite savo. Įdėmiai sekite anketos pildymo nurodymus skliausteliuose, nepraleiskite klausimų. Jūsų nuomonė mums itin svarbi! Dėkojame iš anksto. 

Anketą truksite užpildyti apie 15 min.

1. Jūsų gyvenamoji vieta:
4. Ar per pastaruosius vienerius metus esate dalyvavęs / dalyvavusi kokiuose nors mokymuose, kuriuose įgijote / pagilinote savo asmenines arba profesines žinias?
8. Ar Jūs norėtumėte mokytis, pagilinti jau turimas žinias ir įgūdžius, jeigu turėtumėte tam galimybių?
9. Kokių sričių mokymuose Jūs norėtumėte dalyvauti ir gilinti žinias, jeigu turėtumėte palankias sąlygas ir galimybes?
10. Kokia mokymosi forma Jums būtų patraukliausia?
15. Jūsų lytis:
16. Jūsų amžius:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų01217
Atsakymų094

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »