gciuladaite
85
Vieša
Pranešti

Projekto "Interaktyvus mirčių žemėlapis" aktualumas

Sveiki,

esame meno projektų valdymo studentai ir kuriame projekto "Interaktyvus mirčių žemėlapis" eskizą. Šis žemėlapis žymi Kaune (arba ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose) gyvenusių menininkų, intelektualų, visuomenės veikėjų mirtis - mirties vietas, aplinkybes, gyvenimo istorijas.

Interaktyvaus žaidimo metu pasitelkiant šiuolaikines technologijas (app, gps, street view, atkuriamos visos įmanomos nuotraukos ir video) vartotojas keliauja per jo pasirinkto asmens (dailininko, istoriko, diplomato, tremtinio, savižudžio) paskutiniąsias gyvenimo dienas/savaites/mėnesius, nukreipiant į konkrečias to veikėjo veiklą žyminčias vietas. Pasiekus tašką B pateikiama daugiau žodinės/vaizdinės informacijos (kiekviename taške rodomas filmas), leidžiama susipažinti su pastatu ir vartotojas kreipiamas į tašką C, kur tęsiasi interaktyvus žaidimas.

Projekto tikslas - skleisti edukaciją ir formuoti teigiamą požiūrį į Lietuvai svarbius asmenis, pateikti alternatyvą mokytis mūsų šalies istoriją, savižudybių prevencijai, šokiruoti vartotoją faktais ir vaizdais siekiant kuo didesnio susitapatinimo.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Ar naudojatės šiuolaikinėmis technologijomis: išmaniųjų telefonų programėlėmis, žaidimais, žemėlapiais, „Kas vyksta Kaune” ir panašiomis paslaugomis?
Ar naudotumėtės „Interaktyvaus mirčių žemėlapio” paslauga?
Kuriame mieste Jums būtų aktualiausia sužinoti jame gyvenusių iškilių asmenybių istorijas?
Kuri projekto dalis Jums įdomesnė - edukacija ar žaidimas?
Ar sutiktumėte mokėti už „Interaktyvų mirčių žemėlapį”?
Ar prisijungtumėte prie projekto plėtros dalindamiesi savo informacija, šaltiniais, žiniomis, pageidavimais?
Jūsų lytis
Jūsų amžiaus grupė
Jūsų veikla
Jūsų išsilavinimas
Jus dominančios sritys