UserGytaute.Ivanauskaite
Vieša
Pranešti

Programėlė VENU

Sveiki, tai mobilioji programėlė VENU. Ši programėle sukurta atrasti bendraminčius tiek virtualiame, tiek realiame gyvenime, kurių noras aplankyti kultūrines ar pasilinskminimo pobūdžio vietas. Ši apklausa yra anoniminė, kurios duomenys bus naudojami programėlės turinio gerinimui.

Ar susiduriate su situacijomis, kai pasijaučiate vienišas(-a)?
Jeigu į 1-ąjį klausimą atsakėte TAIP, dėl kokių priežasčių Jus aplanko vienišumo jausmas? Jeigu atsakėte NE, žiūrėkite į 3 klausimą.Privalomas
Ar sutinkate, kad globali COVID-19 pandemija turi įtakos vienišumo jausmui plisti?
Ar jaučiate, kad savo aplinkoje neturite žmonių su kuriais galėtumėte pasikalbėti specifinėmis temomis? Tarkime, esate tapytojas(-a) ir neturite galimybių pasikalbėti „gilesnėmis“ tapybos temomis ar bendrai apie šios srities subtilybes su kitais.
Ar pasinaudotumėte galimybe aplankyti tam tikrą kultūrinę ar pramoginę vietą atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir vertybes su bendraminčiais, kurių poreikiai ir vertybės sutaptų su Jūsų? Pavyzdžiui, esate dailininkas(ė) ir norėtumėte su kitais tapytojais aplankyti galeriją.
Ar dažnai tenka keliauti?
Ar susidūrėte su situacijomis kelionės metu, kai turite daug laisvo laiko ir tuo pačiu nežinote kokias vietas norėtumėte aplankyti, ar apskritai nesugalvojate sau veiklos?
Ar kelionių metu „pasigendate“ draugijos lankantis tam tikrose vietose? Galerijose, muziejuose ir pan.?
Tobulėjant šiuolaikinėms technologijos atsiranda naujų būdų aplankyti tam tikras pasaulio vietas. Ar išbandytumėte keliauti po pasaulines kultūrines bei pramogines vietas su savo išmaniuoju įrenginiu/kompiuteriu? Tarkime, šiuo metu neturite laisvo laiko ar santaupų keliauti po žymiausias Paryžiaus parodas ar galerijas, tačiau norėtumėte jomis keliauti dabartiniu laiku neišeinant iš namų, kitaip tariant virtualiuoju būdu?
Jūsų lytis
Jūsų amžius