Uservaidas3652
Results72
Vieša
Pranešti

Programėlė siekiantiems taupyti laiką gaminant valgyti

Sveiki, pasaulyje daugėja išmetamų maisto produktų, kuriuos žmonės dažnai nusiperka, bet vėliau neradę būdų panaudoti tiesiog išmeta. Mūsų tikslas sumažinti jų mastą ir pasiūlyti žmonėms programėlę- pagrindinis programėlės tikslas pasiūlyti žmogui receptus su jo suvedamais produktais, taip pat informuoti jį apie besibaigiančių produktų galiojimą. Šios anketos tikslas išsiaiškinti žmonių nuomonę ir padėti mums susidaryti nuomonę apie maisto vartojimo įpročius. Todėl prašome skirti pora minučių ir užpildyti anketą. Labai mums pagelbėsite. Ačiū :) 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Kaip dažnai gaminate valgyti namuose?
Kiek kg maisto išmetate per savaitę?
Dėl kokių priežasčių išmetate maisto produktus?
Ar Jums būtų naudinga, jeigu Jums išmanioji programėlė praneštų apie besibaigiantį produktų galiojimą?
Ar naudotumėtės programėle, kuri siūlytų Jums produktų receptūras įvedus produktus?
Ar pritariate terminui: mes manom, jog mūsų programėlę naudos žmonės besirūpinantys aplinka, nes tai efektyviau ir ekonomiškiau.
Ar pritariate terminui: mes manom, jog žmonės besirūpinantys aplinka naudosis mūsų programėle, nes jie nori sumažinti išmetamo maisto kiekį.
Ar pritariate terminui: mes manom, jog mūsų programėlę naudos šeimos turinčios vaikų, nes jose dažniau kyla problemos dėl to ką gaminti?
Ar pritariate terminui: mes manom, kad šeimos turinčios vaikų naudosis mūsų programėle, nes jose dažniau išsiskiria nuomonės dėl maisto gaminimo.